Bug / Oyun hatasi Oyun Yenilikleri Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KraaL_C0MB0 tarafından 17 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Rahat 10 günden beridir oyunda sorun var ve hala düzeltilmedi.Herkes isyanda çogu kişi oyundan vazgeçti bıraktı.Rütbeler yok - uçuş düzeni buga giriyor - kapıya giriyom oto tarama sistemi yüzünden kapıda patlıyom yada düşmanla vs atarken denk geliyor patlıyorum - Şimdi ise oyuna başlat tıklıyorum yükleniyor ekranı sabit bekliyor oyuna girilmiyor Ya Almanya yöneticileri uyuyor Yada Türkiye yöneticileri uyuyor bırakın artık şu oyuna yenilik felan getirmeyin yeni birşey istemiyoruz ADAM AKILLI HATASIZ OYUN İSTİYORUZ...

2. GE3 e BUGÜN BAKIM YAPILMIŞ AMA DEĞİŞEN HİÇ BİR ŞEY YOK HER ŞEY BUGA GİRİYOR YİNE

3. Beceremiyorsalar darkorbitin lisans haklarını başka bir firmaya satsınlar onlarda kurtulsun biz de.

4. oto tarama sistemi size yaramamış galiba:D bana hiç denk gelmedi niyeyse.

ayrıca bugların ve oyundaki sorunların çözümü yenilik yapmayı bırakmak olmamalı.

5. do nun merkez ekip yerine teknik ekip tutması gerek.

6. Bu sevincinin kısa süreceğine eminim , Morali bozuklar kulübüne yakın zamanda sen de gireceksin, haber verirsin :D

7. Oto Kullanan bir kullanıcı degilim eski kullanıcılardanım Hakkaride Uzm Cvş'um İzinlerimiz COVİD19 nedeni ile kapılı 11 Aydır Ailemi görmüyorum.Bu sıkıntıyı bilemiye bilirsin Şu oyunla 1-2 Saatlik Keyif Atak Diyoz Ondada biton Sorun Var Anlayabildinmi senin işletimcinde sorun olmaya bilir bende dahil binlerce kişi suppport ve forumda şikayetci oto taraması banada denk geliyor ama ben ondan şikayetci degilim

8. Merhabalar,

Bu hafta içinde meydana gelen genel oyun hatalarının hepsi zaten rapor edilmişti. Fakat ne zaman sonuçlanacağı hakkında net bir tarih veremiyoruz. Bizde sizler gibi çözüleceği zamanı iple çekiyoruz. Bu süreçte sabırlı olmamız gerekiyor.

İyi Forumlar.