Geri bildirim Oyun Yönetimine Ne Kadar Güveniyorsunuz

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve _DODGE_ tarafından 2 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

DO Yönetimine Güveniyor Musunuz ?

1. Evet

8,2%
  2. Hayır

91,8%
  3. Yönetim Ne Yapsa Güvenirdiniz ? [Yorum gerektirir]

6,6%
Birden fazla oy kullanılabilir.

1. Raporda asıl gemimin ID'yi belirttim belki IP yardımcı olamaz ama ID yardımcı olabilir ben olduğumu doğrulamak için , tatmin etmezse herhangi bir soru sorabilirsiniz benimle alakalı :D

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Gerekli bilgi için teşekkür ederim :) . Gerekli işlem talepleriniz incelemenin ardından yapılacaktır.

İyi Forumlar.

Zer0DayLover bunu beğendi.
  3. evet bencede oysaki bu amerikan başkanının suçu.

4. Şimdi bu konunun 2.hesap açmayla ilgili bağlantıyı nasıl kurdunuz :D

2.Alıntı yapsam da sonuç değişmeyecek.

Tekrar tekrar tartışma ortamı yaratmak istemem daha önce başıma geleni söyledim sadece ;)

Bu kadar oy alan konuyu üstlerinize bildirecek misiniz?

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Mesaj içeriğinizi tek tek ele alalım:
    Öncelikle belirtmiş olduğunuz konunuzun alıntısını sizden talep etmiştim. Yapılan işlemler hakkında gerekli açıklamalar ancak belirtilen şekilde yapılabilinir. Oyların silinmesi durumu; Yan hesaptan kendi oluşturmuş olduğunuz konunuza destek vermeniz durumunda oldukça doğal bir işlem olduğunu da belirtmek isterim. Konunun raporlara eklenme işlemi ise konunun içeriğine bağlıdır.
    Forum Kanalında uygun olmayan konular zaten arşive taşınmaktadır. Ancak konunun kurallara uygun ve fikir alış verişi açısından oluşturulması herhangi bir engel teşkil etmemektedir. Anket incelenir ve gerekli raporlara eklenir(belirtilen konu ilerleyen mesaj içeriğimde açıklanmıştır).
    Tekrardan oluşturduğunuz mesaj içeriğine gelecek olursak:
    Yan hesaptan asıl hesabınıza açıklama yapılarak cezai işlem uygulanmasına rağmen "yetkililere karşı küfür ederek" kendini tatmin etmenin ne derece etik olduğunu başta sorgulamanızı istiyorum. Daha sonradan da bunlar hiç olmamışcasına oyunculara yanlış algı empoze etmenizi de kınıyorum.
    Alıntı talebimi açıkladığımı düşünüyorum.
    Konu içeriğinde tartışma ortamı yaratacak mesaj içeriğiniz olması durumunda tarafımca içerik kaldırılacaktır. Bunun sebebi konu sahibinin konu bütünlüğünün bozulmamasına yönelik talebidir.

Konunun raporlara ekleneceğini de belirtmek isterim. Burada oluşturulan konunun bir anket görevi gördüğünü düşünmekteyim. Oyunun gidişatında yaşanan sorunları ve geçmişe dönük oyuncuların neden güven sorunu yaşadığının tespiti yapılabilinir.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Daha öncesinde yapılan işlemlerin oyuncuların nezlinde yetersiz olduğunun farkındayız. Gereken işlemlerin yapılması adına çalışmalarımız devam etmektedir. Özellikle bot sorunu ve cezai işlemlerin tezlik kazanması adına gereken raporlar iletilmeye devam etmektedir. Umarım ki ileride yapılacak olan işlemler ile birlikte oyuncularımızın güveni tekrardan geri kazanılabilinir.

İyi Forumlar.

tryhardD bunu beğendi.
  6. ONURBEY

ONURBEY User

Sayın Modum;

Elbette yorum yaparım ama, yazarken bile üzülüyorum, bazı yaşadığım haksızlıklardan dolayı,

Bu oyun hepimizin ama, bazıları çok fazla sahipleniyor ve bu durum çok üzücü,

Ankete daha katılmadım :)

İnanın buna; neden nasıl bilmiyorum ama, haksızlıklar yaşadığımı gayet iyi biliyorum.

Oyuncu nikinde uygunsuz bir durum yoktu, beni hile kullanarak kestiği için, nikini kopyalamak adına, Uzay pilotu diye de kopyaladım,

Yani seyir defteri değildi yayınladığım; Yalnızca; Uzay Pilotu "bilmem ne"

Bunun neresi seyir defteri :( :( :(

Dünde bana gizliden yazan kişinin yazdıklarını paylaştığım için ban yedim, Küfür yok, hakaret yok, gayet normal bir yazı,

Sebeb olarak da, gizli olan yazılar yazılamazmış,

İnanın anlamakta zorlanıyorum,

2008 yılından beri yaşamadıklarımı yaşıyorum,

Neyse, daha derine dalmak istemiyorum,

Saygılarımla.

7. Yetkililer görevlerine uyduğu sürece ben küfür etmem ve küfüre karşıyımdır bir an sinirle etsem bile sonradan farkına vardığımda özür de dilerim cezamı da çekerim.

FM yani sizler beni forumdan soğuttunuz eskiden 10 numara muhabbetler dönerdi güzel konular açardı eski fmler yeni içerikler hazırlardılar ama maşallah sizler neyse konu dağılmasın artık.

Son kez bunu da paylaşır mısınız merak ettim kime küfür etmişim?

Son düzenlenen: 3 Ağustos 2020

8. Rica etsem sorunlarınızı sohbet bölümünde veya merhaba de konusunda tartışsanız olur mu ? Konu dağılmasın.

Konuyla alakalı tartışmaya ve fikirlerinizi dile getirmeye devam edebilirsiniz forum kuralları çerçevesinde , ikili atışma olursa konunun kilitlenme ihtimali var lütfen bu tip şeylerden kaçınmanızı isteyeceğim konu sahibi olarak.

Yönetim bu arada 50+ hayır oyu aldı , açıkçası oyunun genel yönetimine oyuncuların genel anlamda pek güvenmediğini/güvenemediğini veya samimi bulmadıklarını anketten görmüş oluyoruz bakalım değişen bir şey olacak mı ?