Oyuna bağlantı sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve themerchant tarafından 17 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar merhaba,

oyuna giremeyen bir tek ben miyim?

Bu işler nasıl düzelecek?

2. elektro

elektro User

arkadaş herkes bıkmış baksana cevap veren bile yok :)

3. oyuna b ende giremiyorum yazıklar olsun verdigim emeklere

4. Ormanli41

Ormanli41 User

tr1 bozuk tr2demi bozuk :D 40yılın bası bi gireyim zaten 2111 yıl ban atmıslar chata buna ragmen gireyim diyorum buseferde oyun almıyo içeri :D

5. 73mugtar

73mugtar User

bende gıremıyorum tr3

6. DaglıAcS

DaglıAcS User

banada attılar 2111 yıl ban bende girmeye çalıştım oyuna girilmiyo rezalet bu oyun oynamak isteyen N/A ugrasmayın bu oyunu oynamak ayıptır

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Temmuz 2020
  7. Tr4. Durum aynı

8. Şimdi açıldı oyun arkadaşlar. Teşekkürler.

9. elektro

elektro User

benimki bağlanda kalıyor ne yapalım ressett gelsin :)

10. Win[RAR]

Win[RAR] User

ben patladım solace ile ama patladıktan sonra sunucu attı ve şimdi bağlanmıyor 5/2deki gemiye ama 1/8de spectruma bağlanıyorum ama solace lazım gemiyi kurtaramıyorum şimdide şaka gibi :D

11. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle konu başlığınızı düzenledim. Oyunda genel bir sorun bulunmaktadır ve bazı haritalar çalışmaktadır. Sorun raporlanmıştır. En kısa sürede çözülecektir.
    Diğer oyuncuları provoke edici sözler kullanmayınız aksi halde cezai işlem uygulamak zorunda kalacağım.

İyi forumlar.

12. elektro

elektro User

evet bende hangar değişemiyorum bağlanda kaldı çözüm yoksa kilitlensin bu konuda :)

13. her portal dan atladığımda oyun gidiyor. Sonra mı bağlanıyor bağlanacak bağlanıyor bağlanacak ! oyunun adını bağlanıyor orbit koymaları lazım!

14. Ben de giremiyorum şuan..

15. laasszer

laasszer User

Arkadaşlar Oyuna Bende Giremiyorum Bu NEyden kaynaklanıyor haftalardır Bu sorun yaşıyoruz URİ Cektim 6 Aylık vip Cektim Güclendiricileri parayla aldım Bir aydır 500 tl fazla harcadım ama Oyun yok

16. DaglıAcS

DaglıAcS User

17. bir zamanlar botlar çıktı diye oyunu bırakmıştım. Şimdi ise saatlerce hatta günlerce oyuna bile girilmiyor. Maalesef hiç düzelme yok aksine kötüye gitmiş.

18. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Yukarıdaki mesajımda da belirttiğim gibi genel bir sorun mevcuttur ve raporlanmıştır. Ne yazık ki şuan için önerebileceğimiz bir çözüm mevcut değildir.
    Uygunsuz cümleleriniz sonucu hesabınıza gerekli cezai işlem uygulanmıştır.

İyi forumlar.

19. rifataslll

rifataslll User

bende de aynı sorun mevcut 5-2den 5-3e geçerken oyun tıkandı ve bir daha da giremedim. Sanırım sabah resetini beklemekten başka çare yok...

20. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Yan hesap kullanımından gerekli cezai işlem uygulanmıştır.
    Oyuna bağlantı sorunu ile ilgili resetten sonra sorununuzun devamı halinde lütfen aşağıda belirtilen çözüm yöntemlerini de denemeyi unutmayınız. Oyun içerisinde genel bir sorun olduğundan dolayı sorununuz kesin olarak çözülmeyebilir;

DNS Ön belleği Temizleme S.S.S
    Bağlantı Sorunlarına Sıralı Çözümler S.S.S
    Ön Belleği Ve Çerezleri Temizleme S.S.S

Konunun tartışma ortamı yaratması ve gerekli cevapların verilmesinden dolayı konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.