Oyuna başlanmıyorr

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯¯•|[ΣЯOS]|•¯¯[CĦΣ] tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Global 1 de oynuyorum ve yükleniyor ekranında takılıp kalıyor. Kişisel bir sorun olmadığını hepimiz biliyoruz. Kimse bizi kandırıp oyalamasın.

2. Aynen bende gb1 de oynuyorum girmedi 5 saat gitti bide cafede oynuyom dusunun artik nasil zarara girdigimizi bunun bir tazminati olmasi lazim en azindan herkese 200 gg enerjisi verilse iyi olur aksi taktirse icimden bisiler dicem :)

3. oyunda sorun var hala neden eski sisteme yukleme yapmıyorlar anlamış değilim :D

4. Aynen eski sisteme donsunler millet ayar cekmekten imani gevredi :) eski sisteme donulsun :)

5. EVET AYNEN 2 SAATE Bİ OYUN AÇAMADIM HEMEN SORUNUN DÜZELMESİ GEREKİR

6. 3 gün oyuna giremedim yeminle oyundan soğudum insaf ya bukadarmı ilgisiz olur bir oyun

7. DO değil, sen sistemini geri yükle. FM lerin cevabı da çok ilginç doğrusu...

8. bende sorun yok sorun oyunda 3 gun once girdiğim oyuna şimdi giremiyosam bu oyundan kaynaklanır benden değil

9. ARKADAŞLAR 2 GÜNDÜR OYUNA GİREMİORUM FORM DAKİ DEDİLERİNİZİN HEPSİNİ YAPTIM AMA HAYLA GİREMİORU M ACİL YORUM İSTİYORUM NAPMAM GEREKİO!!!

10. gladyator hiç boşuna ugrasma bende giremiyorum iskandınavyada oynuyorum :D senden kaynaklı bir sorun yok oyunda sorun var

11. Merhaba ,

Son günlere yaşanan sıkıntıların en kısa zamanda giderilmesi için çalışmalar devam etmektedir. Lütfen sabırlı olmaya çalışalım.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.