Duyuru Oyuna Başlıyoruz!!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ASİL_ tarafından 25 Ocak 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hangi Sunucuda Başlayalım? Sebebi Varsa Yorumda Belirtin.

 1. Türkiye 2-3

  33,3%
 2. Türkiye 1-5

  20,8%
 3. Türkiye 4-6

  16,7%
 4. Global Avrupa 1

  16,7%
 5. Bunların Dışında Yabancı Herhangi Sunucu(Eskiden Rusların Yaptığı Gibi Fetih Yapalım)

  12,5%
 1. ASİL_

  ASİL_ User

  Arkadaşlar Merhaba

  Uzun süre önce ara verdiğim darkorbit'e tekrar başlamayı düşünüyorum. Eğer bana katılacak arkadaşlar varsa konuya yorumda bulunabilirler.

  Muhtemelen Şubat ayında ve Tr2-3 sunucusunda başlayacağım.(İstediğiniz sunucu var ise yorumda belirtin.)

  Nasıl ilerleyeceğim konusunda da planımı paylaşmak istiyorum.

  1.Adım;
  6-8 Seviyeye ulaşıp Görev Ödülü Katlayıcısı desteğini almak.(Desteği bilmeyen arkadaşlar için kısaca 72 saat boyunca tamamladığınız görevlerden kazandığınız ödülleri ikiye katlıyor.)

  2.Adım;
  Hammerclaw Kaşif Paketi veya Sayborg Gezgin Paketi almak.(Satın aldığınız gibi 17 seviyeden başlıyorsunuz. Paketin verdiği ekipmanlar ile hızlı ve daha rahat gelişebilirsiniz.)
  Paket İçerikleri;
  [​IMG]
  Kâşif Paketi(*)
  Hammerclaw gemisi, 25 kararsız LF-4, kalkan/hız jeneratörleri ve çok daha fazlasını içeren bu devasa galaktik sürprizler paketiyle yeni sınırları keşfet!
  • 1 Hammerclaw Gemisi
  • 25 Kararsız LF-4
  • 25 BO2
  • 16 G3N-7900
  • 8 Iris
  • 1 P.E.T.
  • 1 adet 3. Seviye Kamikaze Modülü
  • 327,680,000 Tecrübe Puanı
  • 5,000 Seprom
  • 100,000 UCB-100
  • 25,000 CC-D
  • 400,000 Uridium
  [​IMG]
  Gezgin Paketi (*)
  Destansı yeni yolculuklar ufukta! Kaybolmadan önce bu paketi al: bir Cyborg gemisi, 25 kararsız LF-4, 5 hiperplazmoid LF-4, kalkan/hız jeneratörleri - artı güçlü bir patlama için daha fazla ekipman!
  • 1 Cyborg Gemisi
  • 25 Kararsız LF-4
  • 5 Hyperplasmoid LF-4
  • 30 BO2
  • 16 G3N-7900
  • 8 Iris
  • 1 P.E.T.
  • 1 adet 3. Seviye Kamikaze Modülü
  • 327,680,000 Tecrübe Puanı
  • 10,000 Seprom
  • 200,000 UCB-100
  • 25,000 RSB-75
  • 25,000 CC-D
  • 400,000 Uridium

  3.Adım;
  %50 Tecrübe puanı ve sahip olabileceğimi tecrübe desteklerinin her birini almak.(Görev Ödülü Katlayıcısı ile birlikte normal şartlarda görevden kazandığınız tecrübe puanının 4 katını kazanabilirsiniz.)

  4.Adım;
  Kilidi 17. Seviyede açılan 10 Prometheus görevini tamamlamak.(Görev Ödülü Katlayıcısı ile 20 adet Prometheus'a sahip olacaksınız.)
  [​IMG]

  5.Adım;
  Yapabileceğiniz tüm görevleri yaparak 22 Seviyeye ulaşmak.(Bu noktadan sonra Görev Ödülü Katlayıcınızın süresine ve size yardımcı olan arkadaşlarınızı sayısına bağlı olarak farklı yollar izleyebilirsiniz.)

  1.Yol;
  Kilidi 22. Seviyede açılan ''Sınırsız Uber'' isimli 250 UberProtegit görevini alarak gizli haritaya giderek görevi tamamlayabilirsiniz.(20.000 Galaksi enerjisini almanız halinde Havoc droid tasarımlarınızı rahatlıkla bitirebilirsiniz.)
  Görev Ödülü Katlayıcısı ile Bitirmeniz Halinde Kazanacağınız Ödül


  2.Yol;
  Kilidi 22. Seviyede açılan ''Sessiz Sabotaj'' 17.500 Saboteur görevi başta olmak üzere İnterceptor Mücadelesi ve Anhilator Marşı görevlerini tamamlayabilirsiniz.(3 Görevi bitirmeniz halinde 1.6 milyon uridiuma sahip olacaksınız. Bunun için sağlam arkadaş grubuna ihtiyacınız var. Yetiştirmeniz halinde 100 Görevin kilidi açabilir ve tamamladığınız her bir 100'lük görevde ortalama 3-3.5 milyar tecrübe puanı kazanabilirsiniz.)
  [​IMG]

  3.Yol;
  10 Prometheus görevinden sonra 25 adet BL görevi bulunuyor. Bir şekilde 10 Mindfire Behemont görevide dahil yapabilirseniz minimum 3.5 milyon rütbe puanı kazanabilirsiniz.(Bunu yapacak olan arkadaşlar %50 Şeref puanı desteği ve diğer şeref puanı desteklerini mutlaka alsın.)


  Başta söylediğim gibi tekrar başlamayı düşünüyorum. Eğer benim gibi başlamayı düşünen varsa Hammerclaw veya Sayborg paketi alarak 8'li grup ile kasabiliriz. Arkadaşları olanlar yardım için çağırabilirler.

  Başlayalım dediğiniz sunucu varsa yorumda belirtebilirsiniz. Yardımcı olacak arkadaşlar varsa onlarda yorumda söyleyebilirler.

  İyi Akşamlar...
   
  Son düzenlenen: 2 Şubat 2023
 2. Baştan başlayan oyuncular için güzel bir fırlatma rampası projesi olmuş, yeteri kadar katılım olur umarım daha keyifli olur.:)
   
  ASİL_ bunu beğendi.
 3. ben de tr2-3 teyim olurda bu proje anlattığın gibi hayata geçerse, bende de halen açık duran sabo görevleri ve bl görevlerine geldiğinizde ekibe katılırım full + full gemiyle :)
   
  ASİL_ bunu beğendi.
 4. merhaba, ekibe eklermisiniz beni :)
   
  ASİL_ bunu beğendi.
 5. tr 1-5 de başlamanızı öneririrm en kalabalık tr serveri cunku
   
 6. ASİL_

  ASİL_ User

  Fırlatma rampası benzetmeniz yerinde olmuş :)

  Ne zaman başlarız net bir tarih söyleyemem ama biz başlayana kadar elindeki görevleri rahatlıkla bitirebileceğini düşünüyorum.

  Tabiki eklerim, hoşgeldiniz.

  Aslında sunucu konusunda halen net birşey yok. Konuyu katılım gösteren arkadaşların hangi sunucuda oynanılmasını istediklerini belirtmelerini istedim.

  Tr1-5 sunucusu için öneride bulunmuşsunuz. Davetiniz için teşekkür ederim. Bir çok oyuncu arkadaşımın da iyi bildiği gibi illegal yöntemler çok fazla arttı. Özellikle tutucu ve tren vb. yardımcı programların kullanımı oyun zevkini bitiriyor. Genel olarak bir çok sunucuda bu tür programlar yaygın olarak kullanılıyor. Bunun için düşüncem bu programların nispeten daha az kullanıldığı bir sunucuda oynamak. Şuanda bu konuda hangi sunucuda oynanılabilir hiç bir fikrim yok. Konuya katılım gösteren arkadaşlar ile buna karar vermeyi umuyorum. Eğer çoğunluk aynı fikirde olursa yerel sunucu haricinde herhangi bir sunucuda da oynanabileceğini düşünüyorum.
   
 7. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Aethra ve ASİL_ bunu beğendi.
 8. .RiMuRuRu.

  .RiMuRuRu. User

  tr1-5de sabaha karşı tren olayı bitiyor, saat 9-10 gibi tren seferleri başlıyor. Ondan sonra da full sistem tren var.
   
 9. ASİL_

  ASİL_ User

  Doğruyu söylemek gerekirse Tr1-5 oynama taraftarı değilim. Sadece tutucu ve tren ile bitmiyor. Yaklaşık 1,5 yıldır sıralamada yüksek sıralamaya sahip buglu gemiler var. Bu gemiler ceza alacak gibi de durmuyor. Buglu gemilerin sıralamada olması sunucuda kötü bir görüntüye sebep oluyor.
   
 10. Bende sizin ekibe dahil olmak istiyorum
   
  ASİL_ bunu beğendi.
 11. ASİL_

  ASİL_ User

  [​IMG]

  Ekibe hoşgeldiniz.

  Katılan arkadaşlar konuyu takip edin. Ne zaman ve hangi sunucuda başlayacağımızın duyurusu konuda ve discord sunucusunda paylaşılcak.(Discord henüz kurulmadı, en kısa zamanda sizlerle paylaşıcam.)

  Önemli: Discord kullanımı zorunlu olacak.
   
  Pederico_MarqueZ bunu beğendi.
 12. tr 1-5 de aranıza katılmak isterim
   
  ASİL_ bunu beğendi.
 13. ASİL_

  ASİL_ User

  Hoşgeldiniz.

  Konuya anket eklendi. İstediğiniz sunucuyu ankete katılarak belirtebilirsiniz.
   
  Son düzenlenen: 2 Şubat 2023
 14. Merhaba güzel konu olmus aynı şekil başlangıc yaptım tekrar oyuna 8 lvl e kadar gittim 8 de o görev katlayıcı geldi cyborg paketi aldım pro görevleri basladım ama son görevde kaldım 3 invoke bi türlü yapılamıyor etraf oto pilot kaynıyor. 18 pro aldım ama yarın son gün muhtemelen son görevi süre dolmadan yetiştiremicem
   
 15. 23042022

  23042022 User

  benide listeye ekleyebilirsiniz
   
 16. ASİL_

  ASİL_ User

  Sabit bir noktada yaratığı bekle, çıktığı gibi saldır. Uzun sürebilir ama yapabileceğini düşünüyorum. Bunun dışında full grup olup invoke spawn olan olan bölgede herkes kendine bir nokta seçip, yaratık çıktığı gibi tutarsa böyle daha hızlı olur.

  FurkanTR#5103 Discorddan mesaj atabilirmisiniz
   
 17. sabah beri deniyorum ama muamma :(
   
 18. o görevi bende arkadaşın dediği gibi yaptıydım grup bulamıyorsan başka çaren kalmıyor benim yöntemim vegaya geçtiydim avcı konfisi yapıp çarkta durdum 2. konfide droit ve gemi kalkan olacak şekilde dizdim çarklı hız konfisinde invokenin çok çıktığı bir yer belirleyip pette bulucu açıkkan daire çizip durdum 1 saatte görevi hallettiydim
   
 19. malkoç34

  malkoç34 User

  ben olsam oynamam kendin yokarda yazmasin tutucu bot dolu oyun trenlerde cabasi gerek yok
  ama karar senindir eski tadi yok yeni girdik savasalim diye adam tren yapmis 2 kisi 16 gemi gelde savas
   
 20. üstteki belirttiğin suncuların hepsinde tren hakimiyeti dönüyor malesef :D başlamamanı daha çok tavsiye ederim yoksa ruh sağlığını felan kaybedebilirisin benim gibi :D karşında 5 kişi var ama gemi sayısı 40 XD