Duyuru Oyuna Dava Açmak "Chat Denetimsizliği"

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ƜΛЛŤƐÐΛЛƓƐŁ tarafından 17 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Nasıl Güzel Gerçekler Değil mi ?

1. Evet bro nokta atışı gibi.

oy sayısı 7
    87,5%
  2. Katılmıyorum saçma dediklerin :)

oy sayısı 1
    12,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Merhabalar :)

Bu gece itibari ile chat kurallarımızda bir takım değişimlere gittiğimizi belirtmek isterim. Elimden geldiğince Cezaları arttırdığımı bilmenizde fayda var. Bir önceki mesajımda dediğim gibi bazı maddeler için süresiz ban seçeneğini tekrar aktifleştirmiş bulunuyoruz.
    Bu süreçte siz ve sizin gibi oyuncu arkadaşlarımın yardımına ihtiyaç duyduğumu belirtmek istiyorum, Özellikle Klan içerisinde bulunan abilerimizin, küçük kardeşlerimizi telkin etmelerinde fayda var, söz dinlemeyenleri ise bir şekilde aramızdan uzaklaştırmalıyız :)

Chat Moderatörlerine gelince, şu anda elimde hala yeterli olmamakla birlikte CM bulunuyor, Aslına bakarsanız yeterli görevliyi toplayabilirdik eğer sadece kim varmış öğrenmel için gelenler olmasaydı :( bu sebeple bütün saatleri henüz doldurabilmiş değiliz.

İyi geceler Diliyorum :)

2. uzayl80

uzayl80 User

sayın artemiz chat modu olmak için şartlar agır tr odalarında ingilizceye gerek yok chat modu oyunu ve chat kurallarını iyi bilen kişilerden oluşmasında fayda var siz oyun ve tecrübe yerine tahsil gibi şeyler koyulursa 20 mod yerine 5 mod olur başvuru çok olmasına rahmen bigboint illa tuttrmuş universite mezunu yada lise mezunu bu dediğim aynı zmanda forum içinde gecerli

3. Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Siz DO Türkiye'nin en büyük ismi siniz. Elinizde çok yetki var.

Küfrü %100 temizlemek mümkün değil elbet ama bizim istediğimiz 4-5 yıl önceki sistemin geri gelmesi.

Bakın yazılımlar kendiliğin kaybolmaz. Önceden chat sisteminde bok yazsanız size sistem hemen ban atardı. Bunun için araya nokta gibi işaretler konulurdu ve sistemden kaçılır ama 10 dk geçmeden canlı bir sistem :D CM ban atardı.

CM arkadaşlarımız chatte sadece biraz muhabbet edebildiği için küfür, hakaret gibi suçların sayısı bile azalırdı.

Burada konu sonuçta ceza verilebilmesi değil suçlunun toplumdan en kısa sürede uzaklaştırılması idi.

1 saattir küfür edeni banlaman ayrı 5-10 dk durumu halletmek ayrı... Şuan sizin chatte denetim sağlayacak ekibinizin sayısı az belli.

Benim sorduğumda size ne kadar bütçe veriyorlar ?

Siz Almanya merkeze yahu bizim chat sistemi için cm ye ihtiyacımız var bunun için 10-20 kişi atıyorum işe alınmalı bunlar için ne kadar bir bütçe vereceksiniz bize diye bir sorunuz var mı ? Eminim var ? Peki onlardan gelen cevap ne ?

Bu son zamanlarda yaşanan sunucu birleştirme işleminin sorunları ne kadar Almanya merkez ile alakalı olsa da sizin yurttaşlarınızı bile isteye mutsuz eden, hakkını çalan bu ana merkeze karşı ufakta olsa elinizdeki yetkiler sayesinde bol içerikli, mutlu edici, Artemis abla Allah razı olsun söyletecek düzeyde bir kupon kodu dağıtmanızı rica ediyorum. Sizin içinde çıkarlı olacaktır eminim... O kadar dua, teşekkür ve otoritenizi korumanız açısından kesinlikle sizin içinde iyi olur.

Ek olarak yazınızdaki imla hatalarının çok çalışmanızdan ve gözleriniz ağrıdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Her soruya uygun bir şekilde ve kaçamak yapmadan cevap vermiş siniz çünkü... Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Tekrardan teşekkür ederim.

Bu arada arkadaşlar konu para. Belli bir ödenek var.

Şuan DO TR deki sunucuları 24 saat denetlenmesi için kaç kişi almanız gerek işe biliyor musunuz ?

Yani Almanya bunun için bütçe vermedikçe Artemis bir şey yapamaz.

Sunucular birleşti 6 sunucu 3 oldu örnek. 8 Saat çalışma süresi olsa sunucu başına 3 kişi demek vardiyalı olarak.

Buda 9 kişi eder.

Yedek 2-3 kişide lazım.

Eski yazılımda olsa tadından yenmez.

Ben 2006 girişliyim hatırlıyorum abi çıt yoktu ya çıt :D Düşünün artık :D

Bazen iki tane cm aynı anda oluyordu :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.