Oyuna Girebilen Var mı?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve themerchant tarafından 25 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Arkadaşlar oyuna girebilen var mı?

2. DO da oyuna girebilme özelliği var mı? Yeni bir özellik mi acaba(!) Şaka bir yana 5-2 ye atladım ama hareket bile edemiyorum.

themerchant bunu beğendi.
  3. Oyuna giriş yapamıyorum tr6

4. TR-1'de giriş yapılamıyor, TR-6'da öyleyse durum vahim. Oyuna yeni şeyler gelmesin, bug olmasın ona da razıyız.

5. rusya ve global avrupa da giriliyor tr serverları iptal durumda :D

6. Umarım bu mesajım ilgili kişilerin dikkatini çeker yapılan bu etkinlikler oyunda bu gibi sorunlara yol açıyorsa geçici bir çözüm olarak etkinliklerden alacağımız ödüllere yakın oyun içi görevler getirilse çok muhteşem bir çözüm olur umarım ilgili moderatörler konuyu iletirler lakin onların söylemesi ayrı bir öncelik saygılar Darkorbit Ekibi

Titan. bunu beğendi.
  7. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Dün akşam saatlerinde oyunda bir problem mevcuttu lakin şu anda ilgili problemler çözülmüş durumdadır. Tekrar kontrol edermisiniz?

İyi Forumlar.