Destek Oyuna Girememe Problemi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Duracell tarafından 21 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Duracell

Duracell User

Merhabalar 1 saattir kapıdan çıkmaya çalışıyorum ama bir türlü çıkamadım lütfen yardımcı olun Hangar değişikliği yapmaya çalışıyorum yalnız gene hata veriyor değiştirmiyor sanırım kapıda asılı kaldı .

Modum teşekkür ederim ilginiz için yalnız önbelleği temizledim yine bağlantı kuruluyor yazısında kalıyor oyuna girmiyor reseti beklersek eğer busefer bugünki kapıyı yapamamış olacağım sporta yazsam 3 ve ya 5 günden aşşağıya dönmüyorlar bende çaresiz kaldım inş sabah resetine düşer gemi kapıdan bari kendimizi bu yönde avutalım kolay gelsin.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ocak 2024
    bankerbilo bunu beğendi.
  2. Pazar günleri sürekli bağlantı sorunu yaşanıyor.bu oyunu 10 yıldır oynuyorum serverda full oyuncu varken en kalabalık günlerde bu kadar fazla bağlantı sorunu olmuyordu.şimdi oyuncu sayısıda çok azaldı buna rağmen bağlantı kopuyor kapıdan atıyor vs vs.server full doluda olsa bağlantı sorunu olmamalı bu oyunun teknik ekibinin görevi.

3. acaba oyun mu çöktü??? hiç birşey çalışmıyor

4. her pazar böyle bu oyun darkorbirtin teknik ekibinin beceriksizliği

5. Dantee

Dantee User

bende zeta kapısı yapıcaktım aynı sorun :( diğer gemiler bağlanıyor ama ana gemim bağlanmıyor

6. upg0007

upg0007 User

Hiçbir kapıya girilemiyor. Ebedi kapı dahil. Niye indirim alıp kapı açıyoruz ki. Spor olsun diyemi ? Fiyatları 3 kat artırdılar ama kalite aynı kaldı. Kapısına giremediğimiz nurtopu gibi bir plutus etkinliğimiz var. Savaş bileti görevlerinin alayı da kapının içinde. Hadi gelde yap bakalım, yolu neki bunun :)

7. oyun yönetimi ilgilenmiyor sayın admin forum adminleri çok çaba gösteriyor farkındayız çok teşekkür ediyoruz.Dark yönetiminin pek umrunda değil oyuncular sadece oyuncuların yatırdığı paralara bakıyorlar.kalan az oyuncuyuda kaçırmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

8. Dantee

Dantee User

sunucu yetersizliği sanırım sebebi

9. smoonrise

smoonrise User

Oluru var mı yada nasıl raporlabilir bilmiyorum ama bu hafta sonuna denk gelen etkinlik sorunlarından artık gına geldi bıktık usandık ...

5 günlük sadece hafta için olsun etkinlikler / etkinliğe denk gelen hafta sonları x2 olmasın / hafta sonları etkinliğe dahil olmasın cumadan pazartesine kadar yapılsın hafta sonları etkinlik gününe etki etmeden yeniden pazartesi gün sayısınıa eklensin .

Bunlardan birine yada buna benzer bir çözüm gelmesi lazım , ayrıca sürekli kendi hataları nedeniyle bizim çözüm üretmemiz yada bu şekilde geri dönüş vermemiz gerekmesinden de çok bıktık artık .

Son düzenlenen: 21 Ocak 2024
  10. Dantee

Dantee User

bari gemiyi zetadan cıkartabilirmisinz destek paketi aldım boşa gidiyor :(

11. Oyunu eli ayağı düzgün birileri satın alsa da şu ''REZİL'' yönetimden kurtulsak. Yıllardır şu oyundan çektiğimiz çileleri gerçek hayatta çekmedik.

12. upg0007

upg0007 User

Başka bir gemiyi etkinleştirirsen oyuna girersin. Gemi değiştirme ilede gemini kapıdan çıkarabilme şansın var. Denemeden bilinmez. Benim gemi ebedi kapıya girerken asılı kaldı 254. dalgada inşallah kapıya girmez, girerse tek yicek :) Hangar değiştirme bende işe yaramıyor.

13. NASIL_YA

NASIL_YA User

Merhabalar,
    Zeta kapısında iken oyundan çıkış yaptım ardından oyuna girmek istediğimde "bağlantı kuruluyor" diyor ve açılmıyor. Bugün kapı ödülleri 2 kat geliyor ancak gemi oyuna bağlanmadığından kapıyı tamamlayamadım. Saat 24'te 2 kat ödüller bitecek ve kapıyı yapamamış olacağım. Yardımcı olur musunuz?
    Teşekkür ederim.
    Saygılarımla.

14. oyuna bende bağlanamıyorum rezil attiler güzel oyunu her pazar aynı muhabbet

15. humu10

humu10 User

bende bağlanamıyorum oyuna

16. pandiktör

pandiktör User

haftada 1 gün tatilim var allahtan korkun bi oyuna gireyim diyorum çar 3 blde olduğu gibi bekliyor discordda haklı olduğum halde derdimi normal bir şekilde anlatıyorum ve sorularıma ve kızdığım şeylere yanıt alamadan banlanıyorum? doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar diye boşune dememişler belli ki sorun 3 bl ile abg kapılarında abi atın 3 bl ile abg de kalanları x1 e biz de oyunumuza bakalım gemi değiştirip oyuna girelim diyorum istasyonda olmadığı için bir şey de yapamıyorum fiyatlara o kadar zam yaptınız bari verdiğimiz paranın hakkını verin! şimdi HAKLI olarak buradan da dile getirdiğim için ban yemem umarım ben verdiğim paranın KARŞILIĞINI istiyorum HAKKIMI istiyorum!

bankerbilo bunu beğendi.
  17. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Bu sorunları gerekli yere ilettik.
    Vermiş olduğumuz rahatsızlıktan ötürü özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Duyuru yapılırsa mutlaka haber edeceğim.

İyi akşamlar. :)

18. Kaç saat oldu bu ne rezilliktir be kardeşim, yetkili yerler bence pek umursamıyor bu işleri

19. bankerbilo

bankerbilo User

Bigpoint çalışanlarının aldığı maaş ile verdiği hizmet arasında uçurum var

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ocak 2024
  20. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Lütfen mesajınızda link belirtmeyiniz.
    Mesajlarınızı birleştirdim.
    Daha dikkatli olunuz. :rolleyes:

İyi forumlar. :)