Destek Oyuna Girememe Problemi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Duracell tarafından 21 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bankerbilo

bankerbilo User

çok çaba mı daha oyun tam ekran bile değil ne çabası sanırım sen bigpoint çalışanısın :D

2. pandiktör

pandiktör User

peki ben niye discord üzerinden ban yedim? birinize hakaret mi ettim ve ya gerçekler zorunuza mı gitti?

3. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Bununla ilgili sohbet bölümüne konu açabilir misiniz?
    Oradan sizinle görüşebiliriz. :)

İyi akşamlar.

4. bankerbilo

bankerbilo User

linki kaldırdığın için tebrikler kaptan34 abin sana madalya takacak tebrikler birde banla beni tam olsun abisi xd

5. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Tabii ki. ;)

İyi günler dileriz.

6. EZİK81

EZİK81 User

ey darkorbit ekibi diğer sv dekiler gibi bizde oyuna girip cektiğimiz desteklerle ne zaman kapı dönecez

7. çektiğim desekler boşa gitti hep yazık

8. ENTER__

ENTER__ User

4 saattir girilmiyor oyuna . ve ayrıca bu fiyatların geri çekilmesi lazım sayın modum . iletirseniz yetkili şahıslara.

9. Efsane77

Efsane77 User

bu konuyla ilgili destek açtım fikir havuzuna evet diye oy kullanırsan sevinirim

bir sürü destek var hepsi boşa gitti 2 dir tam tallonlara x4 sıka sıka bitiricem kapıyı tam en sonunda kapanıyor oyun gemi patlıyor uridiumla can almak zorunda kaldım x2 ödül günü var diye kapı yüklenmesimi oldu neden oyun sürekli kapanıyor yada hiç açılmıyot

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ocak 2024
  10. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Mesajlarınızı birleştirdim.
    Lütfen daha dikkatli olunuz. :rolleyes:

İyi forumlar. :)

11. forum adminleri oyundaki teknik sorunları çözemez bunu bilecek kadar iyi bilgisayar bilgim var daha düne kadar forumda admin yoktu en azından 2 kişi var yazdıklarımızı dikkate alıyor.sorunları halledemedilersede iletiyorlardır inşallah supporta bişey yaz görürsün keyifleri 3-4 gün sonra geliyor anca dönüyorlar sana

12. _evissaM_

_evissaM_ User

Pazar gunu kapilardan iki kati odul olayini kaldirsalar nasil olur sizce?
    Saatlerdir oyuna giremiyoruz ve her pazar buna benzer kepazelikler yasiyoruz. BP babasinin hayrina bu oyunu sunmuyor bize, oyle veya boyle biz BP'den hizmet satin aliyoruz, vip, ek paketler uridium vs. aldigimiz cevap nedir peki?
    "Sorunu ilettik, anlasiyiniz icin tesekkur ederiz"
    Guzel kardesim inan kimse anlayisli degil, farkindayiz sizlerinde ellerinden problemleri iletmekten baska bir cozum gelmiyor, elinizden geleni siz ekip olarak yapmaya gayret ediyorsunuz ama gun sonunda ziyan olan koca bir hafta sonu oyuncular icin. Kimse bunu anlayis ile karsilamaz.

Efsane77 ve ENTER__ bunu beğendi.
  13. keske bi reset atsalardı bari kapıdakileri belki oyun dışına atardı.gece i geçti hala bağlanamıyorum

_evissaM_ bunu beğendi.
  14. _evissaM_

_evissaM_ User

Destek ekibinden br arkadas konu ile ilgili olarak "sabah resetinde duzelir, anlayisiniz icin tesekkurler" yazmisti.
    Sabah 6 da atilan resette duzelir umariz....