Oyuna girememe sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ByRipO78 tarafından 31 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ByRipO78

ByRipO78 User

BİZ hangi hafta sonu rahtça oyun oynayabileceğiz

2. ben böyle saçma bir şey görmedim. Beceremiyorsanız yapmayın bu işi kardeşim devredin oyunu.

Yazıklar olsun size be gerçekten yazıklar olsun yani bu kadar sorumsuzluk görmedim ben. Oyuna yatırdığım paralar da haram olsun.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Haziran 2020
    zalim ve [-ASLANBEY-] bunu beğendi.
  3. BlueSparkk

BlueSparkk User

Şu anda tr 3 te tek bir lag bile yok.
    Sabah 5 ten beri kapı dönüyorum. 1 saniyelik değil, milisaniyelik bir takılma bile olmadı. Yağ gibi akıp gidiyor.

4. kapılara girilse takılıyor.donuyor. kuiper e hiç girilmiyor. ne anlamaı kalıyor online girmenin

5. mm2001ddss

mm2001ddss User

tr5 e bağlanmıyor bile

6. BlueSparkk

BlueSparkk User

Belliki sorun tek serverde var. TR3 teyim, Yağ gibi. Hiç lag yok. Hadesteyiz şu anda hiç takılma bile yok.

7. mm2001ddss

mm2001ddss User

tr 5 e girerken ki bağlantı kuruluyor yeri anca haraket ediyor başka tık yok bi bende mi yoksa genel mi

8. 1/5 halen düzeltemediler demek ki düzeltecek becerisi yok orbit yazılımcıların.

İlk defa böyle berbat yazılımcı ile karşılaşıyorum başka oyunlara bakıyorum mükemmel ama gel gör ki yıl 2020 olmuş orbit lanet alt yapısı ile uğraşıyoruz.

Şuan parayla bir şey alsam hemen çeker ama keşke orası da donsa.

9. mm2001ddss

mm2001ddss User

katılıyorum

10. Uzun zamandır oyunda donma kasma lag var ve bu sorunu çözecek yazılımcı yok.

Başka serverlerden bu oyuna gelecekler için 1/5 serverinin ismi lanetli bozuk server olarak değiştirilmesi lazım.

kAnUNi bunu beğendi.
  11. WAGOD

WAGOD User

ben de tr5teyim en azından etkinliğin süresini uzatmalılar diye düşünüyorum. Destek çekti millet ayıp olur...

12. Aynen Bendede Aynı Sorun Bulunmakta 20 Dakkadır Bağlantı Kuruluyor Ekranında Bekliyor Gx Opera Kullanıyorum

13. Etkinlik görevini tamamlıyorduk tam oyuna giremiyoruz :S

14. anasayfa harici hiç bir sekmeye giremiyorum oyunda ne hangara ne skylaba niye

15. okan

okan User

giriyor kardeşim çatır çatır hades dönüyoruz biz kasma bile yok

16. ben anasayfaya da giremiyorum sen gene iyisin

17. okan

okan User

alt yapıyla alakalıdır darkorbitin lag sorunu düzeldi diye biliyorum

18. okan oyunu 2 dk kapat tekrar gir bakim :D

19. uninstable

uninstable User

TR6 hesabımda herhangi sorun yok ama kapatıp farklı TR4 hesabıma girmeye çalışınca ya sayfa yüklenmiyor yada aşırı şekilde beklemek gerekiyor. Yine her zaman ki gibi. :)

20. Tr1 herzamanki gibi bitik,oyuna zor bela girdim bi kahve içim dedim,içmez olaydım...şimdi girebilirsen gir kapıda yarım yamalak kaldı:D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.