Oyuna girememe sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ByRipO78 tarafından 31 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ben şuan akıcı bir şekilde oynuyorum tr3

2. HAZELNUT

HAZELNUT User

Darkorbit oyunun yazılımı çökmüştür düzelmesi imkansızdır. En az 24-48 saat içerisinde düzelir.
    NOT: Oyun bir daha bundan daha ağır çöker ise oyun artık tamamen düzelmez oyunda biter kapanır bilginiz olsun yeni sisteme geçiş yapana kadar oyuna ücret herhangi bir paket satın almayınız zarar edersiniz.

3. aynen öyle.

4. HAZELNUT

HAZELNUT User

Do ekibi bilerek oyunu lag sorunu çıkartıyor yada bilmeyerek bir dahaki ağır çöküşte oyuna herkes ELVEDA diyecek çünkü düzelme olmayacak.

5. giriş sayfası yerine beyaz ekran alıyorum. şimdide har dosyası istiyorlardır. malum merkez ekibe oyuna giriş sayfası bile çıkmıyor demekle olmaz(!)

mirza011tuncay bunu beğendi.
  6. hala daha anasayfa dışında hiçbir yere giremiyorum yükleniyor işareti dönüp duruyo günlük bonus ödülleri gözüken sayfaya bile geçemedi :) gerçek bir rezillik yaşanıyor iyice komik duruma düşürdüler kendilerini

ÖZGÜRLÜK_YOLUNDA bunu beğendi.
  7. yahu haber versinler. Ya da adamlar o destek paketlerini bilerek mi denk getirdiler bu günlere oyuncuların paralarını alalım arazı olalım mı diyorlar. parasını verdiğimiz oyunda hiç bir hakkımız yok söz değerimiz yok. dünden beridir sorun var açıklama yapan yok. telefi diyen yok. cidden ne yapıyoruz burda anlamıyorum artık.

mirza011tuncay bunu beğendi.
  8. hesaba 10 dk da zor girdim oyun içinde hangara veya herhangi bir yere girilmiyor

9. oyun
    düzeldi şuan pala topluyorum 1-2 gemi var sadece :D oyun 1-2 hafta böyle olsa gemiyi fullerim :D düzelen arkadaşlarada tavsiyem oyundan çıkmamaları tekrar gidicektir muhtemelen.

10. 20 attend görevini bitirdim 50 tane attende geçtim yav nasıl çöktü oyun :D

11. düzelmiş şuanda

12. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,
    Öncelikle daha önce böyle bir başlık olduğu için konunuzu birleştirdim.
    İlgili sorunu Merkez Ekibe raporladık en kısa sürede çözüme ulaşacaklarından eminiz.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Haziran 2020
  13. uninstable

uninstable User

Aynı sorun hala devam ediyor..

ezineliYahya ve byHOOK bunu beğendi.
  14. Oyuna giriş yapamıyorum. Yükleniyor kısmında sarı olarak duruyor yüklenme kısmı.

15. AAwW

AAwW User

Bu ne rezilliktir

16. Kısa süreli düzeliyor ardından tekrar aynı sorunlar başlıyor. Bu hatanın da haftaiçi x2 kapı etkinliği zamanı yapması üstüne boşa alınan %50 destekler. Daha kötü bi zamanlama olamazdı

17. AAwW

AAwW User

Aldıgım vipin kullanamadıgım her bir dksını geri istiyorum

18. su oyunu bır duzeltın artık

19. oyun tekrar gitti kapı dönücektik oda yalan oldu darkorbit mükemmelsiniz.

20. şaka gıbı :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.