Oyuna girememe sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ByRipO78 tarafından 31 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hyperion1

hyperion1 User

Oyunda olan arkadaşlarımız ilginç bir şekilde bu oyuna devam edebiliyor. Fakat biz nedense anasayfa ekranına bile giremiyoruz bunun sebebi lag mı? Başka bir şey mi?

2. çıkış almadıkları sürece devam ediceklerdir.

3. the_flood

the_flood User

oyun kendini değiştiremiyor ya hani biz mi oyun değiştirsek :D

4. GaaaN

GaaaN User

aynı sorun bendede var kardeşim düzelmesini bekliyoruz

5. bi çok oyunda çökmeler oluyor yapıcak bişey yok bekleyeceğiz.

6. Kira_

Kira_ User

int4 aynı şekilde 1.5 saattir random şekilde deniyorum oyuna girmeyi bu olaylar oyundan aşırı soğutuyor :/

7. the_flood

the_flood User

hocam güzel diyorsun da lag ı bitse bug u bitmiyor,bug u bitse oyuna girilmiyor,oyuna girilse çizmelerden geçilmiyor.
    biz hangisini bekleyeceğiz o_O

..blade..53 bunu beğendi.
  8. Kira_

Kira_ User

anasayfa aynı şekilde sorunlu :/

9. ben alıştım artık gülü seven dikenine katlanır misalı.:)

10. Sizdede bağlantı cok ağırmı ve oyuna girebiliyormusunuz

11. zalim

zalim User

sorun hala devam etmek giremiyorum oyuna şuanda sabır sabırda neyere kadar anlamadım ki.

12. Az önce 70bin uri bastım zetaya kapıyı başlattım tam giricem oyun gitti. şimdi anasayfaya zor giriyorum. günlük ödülü de alamıcaz sanırım.

13. mm2001ddss

mm2001ddss User

ana sayfaya girmeyi başardım fakat başlat a bastığımda beni siyah bi ekran karşılıyor

14. çok yavaş baglantı zorla girdim

15. abkant3444

abkant3444 User

3 tarayıcı denedim oyuna giriş yapamıyorum indirim çekmiştim bu hafta abg dönücektim.Şansa bak Darkorbit ekibi bu hata için bi kod falan verir inş. oyundaki laga şükür ettirdiler sağolsunlar daha oyunada giremiyoruz...

16. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Konunuzu daha uygun bir konuya taşıdım tekrar tekrar aynı başlıklarda konu açmayınız. Şuanda oyun içerisinde bulunan problemler Teknik ekibe iletilmiştir. Yaşadığınız durum için çok üzgünüm bu süreçte sakin kalarak bize destek olmanızı isteyeceğim sizlerden. Herhangi bir telafi ödülü düşünülür karar verilirse forum üzerinden duyurusunu sizlerle paylaşırız.

İyi forumlar.

17. admin ne zaman girebiliriz sizce bize bi zaman verin bilgisayarın başında bekliyok

18. Arkadaşlar explorerden girin görüntü çok kötü ama siyah ekran vermiyor giriyor oyuna. explorer sağolsun kapıyı bitirdim. acil işiniz varsa ordan girin.

19. oyun sabahtandır bozuk giremiyorum ne olacak verdiğim para çektiğim destekler

20. bence buraya yazanların çoğu N/A çünkü ben büyükşehirde yaşamıyom internetimi karşı ap. dairesindeki komşumdan alıyom 2 diş çekiyor ben bile çatır çatır her tarayıcıdan girebiliyorken benden büyük ihtimal daha iyi koşullardaki bu arakdaşlarlar nasıl giremiyor ilginç haritalardada b*t kalmamış dün gece tr3 mmo 1-7 ye girdim gayet boştu o b*t tayfası yok olmuştu 1-4 ve 1-3 te boştu bunu uzun zamandır ilk defa görüyorum normalde bu haritalar 7/24 ana baba günü gibi olur b*t ilk defa gözükmüyor haritalarda

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Haziran 2020
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.