Oyuna Girememe

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Tosun___Paşa tarafından 6 Şubat 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Sizcede artık oyun ile ilgilenmenin zamanı gelmedimi. Ya adam gibi oyunu düzeltin Yada kapatın gitsin sizde kutulun bizde 1 haftaya yakın oldu oyun anormal durumda 5-2 hangarına giriş yapılabiliyor ama 4-4 e atlayıncva oyundan atıyor forumu sabırla takip ettim bildirdik en kısa zamanda düzelecek falan da filanda amacınız nedir arkadaş bu kadar mı zor oyunu düzeltmek. yeter artık buramıza geldi

2. hatıra1

hatıra1 User

Benimde 12 yıldır oynadığım hesabıma giriş yapamıyorum şifre ekranına giriş bilgilerimi yazıyorum girişe basıyorum ve yine aynı sayfa açılıyor oyunda fazla kaldım diye sistem beni bot zannetti galiba acaip yazılar çıktı .

3. Aethra

Aethra Guest

Merhaba,
    Elimizden gelen birşey yoktur. sorunu bildirdik bizde sizler gibi çözülmesini bekliyoruz. Sabrınız için teşekkür ederiz.

İyi Forumlar.

4. daha ne kadar sabır edeceğiz oyunu sıfırdan mı yazıyorlar nasıl bir hata olmuş olabilir ki