oyuna giremiyom

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Yaşar1903 tarafından 5 Ekim 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Yaşar1903

Yaşar1903 User

başlaya basıyom oyun sunucusuyla baglantınız yok dıyor yardım eetsenız nolur oynasam oyunu

2. Yaşar1903

Yaşar1903 User

oyuna giremiyom nolur yardım etsenız

3. Oyun ana ekranından pilot profiline girip başarılar kısmına tıklayıp sol tarafta gelen ünvan kısmına tıklayın sağ tarafta bulunan unvan yok seçeneğini işaretleyip alt taraftan kaydet diyip oyuna girmeyi dene tekrar reis.

4. reis düzelmiyor

5. Reis eğer oyunun kendi clientinş kullanıyorsan komple sil çerezleri ve oyunun kurulu olduğu program files daki dosyasını sil en baştan tekrar yükle birde gene olmazsa başka bir tarayıcıdan girmeyi dene geçen görmüştüm maxthon 5 die bi tarayıcı var youtubeda mereog die bi arkadaş var darkorbit videosu yapıyor sürekli o paylaşmıştı hatta ordanda bi dene darkorbit maxthon 5 tarayıcı ile oynamak die ordam dene bide reis bunlarda olmazsa forumdaki adminler görüyordur bi onlara danış yada supporta sor.