Bug / Oyun hatasi Oyuna giremiyorum.

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve WAGOD tarafından 21 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. WAGOD

  WAGOD User

  Bugün Zeta kapısına tam girecekken oyun dondu. F5 atmayı denedim ve her ne olduysa o anda oldu. Bir daha da oyuna giremedim. Çözüm aradım ve foruma göz attım. Olası çözümleri gördüm ve uyguladım olmadı hala giriş yapamamaktayım. Support'a HAR dosyamı bile gönderdim.Hesabım BUG'ta kalmış olabilir mi? Yetkili birisi cevaplandırabilirse çok memnun olacağım. Gemi büyük ihtimal ZETA'da kaldı. Ki normal de bağlantı gitse gemi patlar olarak gözükürdü. Ancak Bağlantı Kuruluyor...'da kalıyor. Support'a yazdım dönüş bekliyorum ancak foruma da belirtmek istedim.
   
 2. favori olmayan gemilerinden bi tanesini favori olarak kaydet ve o hangara geçiş yapıp oyuna girmeye çalış ben bu şekilde düzeltmiştim belki işe yarar
   
 3. WAGOD

  WAGOD User

  Hangar binalarını sadece istasyonda değiştirebilirsin diyor. Nasıl geçiş yapabilirim ? Büyük ihtimal Zeta'da kaldı gemi..
   
 4. o zaman ya resetten sonra kendi kendine düzelir ya da supportakiler gemiyi x-1 'e çeker . Bu arada çerezleri silmeyi denemişsindir büyük hitimal ama ben yine de hatırlatmış olayım.
   
 5. WAGOD

  WAGOD User

  Denedim hocam. Vallahi çözüm arıyorum kaç saattir. Hangarı bir deniyorum şimdi.
   
 6. Benden bu kadar, umarım sorunun en kısa sürede çözülür.
   
 7. WAGOD

  WAGOD User

  Teşekkür ederim. Yani çok garip bir hata ben kendimde olduğunu düşünüyordum hatanın. Ancak sanırım oyun buga girdi.

  Sanırım, sabah reseti ile birlikte düzelecek bir probleme benziyor. Support sadece sorunu tekrar yaşıyor musunuz? diye sordu. Cevapladım ancak geri dönüş olmadı. Acilen böyle sorunlara çözüm bulunmalı diye düşünüyorum.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Eylül 2019
 8. Perseus.

  Perseus. Guest

  Merhaba,

  Maalesef bu konuda forum üzerinden yapabileceğimiz bir işlem bulunmuyor. Önerilen sıralı çözümler de işinize yaramadı ise sorununuzu Support birimi ile çözmeniz gerekiyor.

  İyi forumlar.
   

Sayfayı Paylaş