OYUNA GİREMİYORUM

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve OYUNA-GİREMİYORUM... tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. SERVER TR 2 OYUNA GİRİŞTE SORUN YAŞIYORUM SAYFA YÜKLENMİYOR..

2. TR 6 da bende giremiyordum şimdi geldi oyun.

3. TR servları çok sağolsun. Bütün server da yazıyor BAKIM YAPILACAK diye TÜRK serverda yazmıyor allahtan yapmışlar bu forumları birleştirmeyi yoksa yine bilmicektik !!! TR1 TR3 de şu an sıkıntı yok. Tercüme etiğim zaman alman forumunu küçük performans hatalarını düzeltmek için 1 saatlik bir zaman kullanmışlar artık telaş etmeye gerekecek bir durum y

★___€MЯ€___★ bunu beğendi.
  4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Öncelikle forumda büyük harfle yazmak yasaktır. Ayrıca; Bakım çalışmaları önceden sizlere bildirme gibi bir şansımız yok maalesef. Sadece Türkiye forumları değil hiç bir yerde belirtilmez çünkü bakımın yapılıp yapılmayacağı ya da neler yapılacağı sadece planlanmış olduğu ancak yapılıp yapılmayacağı kesin olmadığı için planlanan işlemlerin ertelenme veya iptal durumu olduğu için ve bu durumda sizleri yanlış bilgilendirmemek adına forumda önceden paylaşılması yasaktır. Ancak bakım sırasında girişler yapılamadığı zaman eğer girememe nedenini forumda veya suporta sorulduğu zaman bakım olduğu üyelerimizi bildirilir. Bu her forum için geçerlidir. Fakat sorduğunuz zaman eğer forumda online mod yok ise cevap gecikmiş olabilir bundan dolayı maruz görün.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.