Oyuna giremiyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DELLALOO87176 tarafından 10 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Benım Tr 6 DELLALOO adlı nick. ***************** hesabına kayırlı oyuna bir türlü giremiyorum kulanıcı adını ve şifreyi giriyorum sonra böyle bir kulanıcı bulunmadı yazısı cıkıyorum yardımcı olursanır sevinirim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Mart 2014
  2. Merhaba ,

Yakın zamanda nick değiştirdiyseniz bu sadece oyun içindeki isminizi etkiliyor. Oyuna ilk girişteki isim değiştirilemiyor. Nick ve şifrenizi tekrar kontrol edin. Eğer yine giremiyorsanız gerekli bilgilerinizle support'a mesaj yollayın. İnceleme sonrasında gerekli açıklamayı support yapacaktır.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

3. e mail hesabım ile şifre ve kulanı ismini doğrulattım e maile isim ve değişliği geliyor fakat oyuna giriş yaptıgımda bu isimde bir kulanıcı bulunmamaktadır yazısı cıkıyor ban olma ihtimali varmı varsada nasıl düzeltilir hıcam .

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.