oyuna giremiyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _ÜRKüTüCü_MeLeK_TR] tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sayın modum ben bu bildiriyi big pointe yazdım yönlendirmeyi buraya yapmışlar bakın bu hesabım haricinde bir hesabımda aynı gmail üzerinde birini kullanabiliyorum ama digerine girmeye çalıştığımda beyaz bir sayfa ekrana geliyor ve öylece kalıyor ne ileri ne geri şimdi konunun ne olduğu hakkında fikrinizin olmadığını sölemeden adam gibi ilgilenin yada nereye ne şekilde ulaşılması gerektiğini bildirin cileden cıkartmayın adamı iki gün önce vip aldım delirtmeyin insanı bunun kaynagında sizler varsınız bizler bu oyunu oynadıkca sizler varolacaksınız oyunun oynamaktan vaz geçmiyorum ama sebep olmadan hesabıma giremiyorum diyorum o oraya yönlendiriyor biri başka bir noktaya yapamıyorsanız bırakın bu işi adım Mehmet Karagülle yaşım 41 kimsenin hafife alacağı bir yaşta degilim umarım anlaşılabiliyorum saygılarımla.

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bakın sinirlisiniz bu belli ama sizlerde bizi anlamıyorsunuz bigpointe yazdı iseniz onların verdiği cevap esastır ve bizlerin forum üzerinde çok fazla bir yetkisi yok sadece yönlendirmeler ile oyuncu arkadaşlarımıza yol gösteriyoruz beyaz sayfa çıktığını yazmışsınız beyaz sayfa çıkan bir çok üyemiz bizim bu taraftan anladığımız kadarı ile hesapları kapatılmış üyeler siz nasıl bir soru ile supporta yazdınız bunu bilmiyorum ama birde yazmadı iseniz kullanıcı adınızı oynadığınız serverı yazarak hesabıma giremiyorum incelenmesini istiyorum diyebilirsiniz birde bu soruya yönelik bir cevap beklemeniz en mantıklısı ve bu forumda kimse hafife alınmıyor bunuda yazmadan geçemeyeceğim yaşınızın 41 olması yada 15 olması bir şey ifade etmiyor benim için,ben ve mod arkadaşlarım herkeze karşı aynı ilgi ve alakada yaklaşıyor bunuda unutmayınız.

3. Arkadasim bndede ayni sorun var giremiyorum ban almisim diyor bazilari iyide banlik ne yaptim ki bn kimse anlamiyor supporta yazincada calinmis diyor ilgilenmiyor dava acmak sart

4. aynen öyle dava açmak lazım düzgünce ilgilenen yok bende de aynı dert var daha 2 gün önce premıum aldım dün ban almışım hile hurda işlerine girmeyi hiç sevmem bot kullanmışım supporttan gelen açıklama kuralı kopyala yapıştır yapmış yollamış varmı böyle bişey ya DE 2 server da oynuyorum haksız ban alan oyuncu çok doğru düzgün açıklama yapmıyorlar .Kimsenin kimseden haberi yok chat adminleri ne support nede formdakiler doğru düzgün açıklama yapıyorsunuz

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Maalesefki yukarıda yaptığım açıklamayı yenilemek zorundayım inanınki bu tür konularda bizlerin birşey söylemesi çok zor supportun size yazdığı mesaj esas alınmaktadır ve bizler forum üzerinden çok fazla birşey yapamıyoruz.

Konuya gerekli cevap verilmiştir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.