Oyuna girer girmez bağlantı kopması

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve -»MİЯΛCŁΞ§«-HvN tarafından 5 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Son zamanlarda cok olmaya başladı bir an önce düzeltilmesi gerek...

2. hardrada

hardrada User

aynı sorunu yaşıyorum sürekli bağlantı koptu yeniden bağlan şeklinde gidip geliyor oyun açılmıyor

-»MİЯΛCŁΞ§«-HvN bunu beğendi.
  3. Benim de acı çektiğim bir konu bu.

4. Siyonist

Siyonist User

bu bağlantı sorunu kapılar da ' da olamaya başladı dün ve bugün toplam 8 kere bağlantı kesildi kapı yaparken her iki kapıdan birinde bağlantı kopuyor buna bir çare bulmaları lazım hades yapmaya çekiniyorum ordada bağlantı kopucak diye :D

5. _ALPHA_

_ALPHA_ User

Merhaba,

Tarafımıza iletilen herhangi bir bilgilendirme yok. Sizlerden ricam böyle bir durum yaşadığınızda kopmanın yaşandığı harita, tarih ve saat aralığını destek ekibine iletmeniz. Biletinizde lütfen hesap ID numarası, sunucu adı gibi bilgilere de yer veriniz.

İyi oyunlar dileriz.

.Paradoks. bunu beğendi.
  6. meteor72

meteor72 User

oyuna girilmiyor tüm sorverlarda aynı sorun var global ve tr lerde....

7. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Buradaki sıralı çözümleri deneyebilir misiniz? Sorununuzun çözülmemesi halinde _ALPHA_'nın da belirtmiş olduğu gibi Support'a başvurunuz.
    İyi forumlar.