oyuna giriş problemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve cypber tarafından 21 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. cypber

cypber User

çerezleri,önbelleği sildim herşeyi yaptım ama yükleniyor yazıyor ve oyuna hiç girmiyor.başla yazısı çıkmıyor nedeni ne olabilir?

edit: oyuna girdim fakat ne kapı var,ne yaratık var nede başka bişey bu oyundanmı benden mi kaynaklanıyor?

Son düzenlenen: 21 Şubat 2014
  2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

İnternet hızınızdan kaynaklı olabilir. Lütfen modeminizi resetleyip tekrar deneyiniz.

İyi forumlar...

3. Merhaba ,

- Hangi tarayıcıyı kullanıryorsunuz ?
    - Adobe Flash Player güncel mi ? Güncel değilse güncelleyin.
    - Java 'nın güncel versiyonunu yükleyin.
    - Sık sık tarayıcınızın çerezlerini ve önbelleğini temizleyin.
    - Bilgisayarınızda ESET antivirüs programı varsa geçici olarak devre dışı bırakıp deneyiniz.

İyi forumlar.

4. BonusRasta

BonusRasta User

Aynı sorun bende de var, oyuna giriyorum yarım saniye sürmeden donuyorum. Az önce 5-2 den 5-3'e geçecektim 134k nano gövdesi vardı porta gidene kadar ne kalkan kalmış ne nano gövdesi. Şimdi pala da dondu kaldı patladım mı patlamadım mı bilmiyorum giremedim de :)

5. Merhaba ,

Forum üzerinden yapabileceğimiz alternatif çözüm seçeneklerini önerebiliyoruz. Genel bir sorun gözükmüyor ve bu nedenle durumu gerekli bilgilerinizle support'a iletiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.