Geri bildirim Oyuna Giriş Sorunu ve Genel Sorunlar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve thekingbia tarafından 10 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. the_flood

the_flood User

son zamanlarda oyun içinde yaşanan sorunların herkes farkında.birleştir-bağlantı problemi- chat grup alanı ve lag.Tabi bunlar sacede bizim yaşadıklarımız.
    bunlarla ilgili olarak sürekli olarak çalışma yapıldığı ve düzeltmeler için güncellemeler geldiği açıklanmaktadır.fakat görünen o ki yapılan çalışmalar ve gelen güncellemelerin ve resetlerin geçici olarak çözüm sağladığı görülmektedir.:cool:
    bu tip web tabanlı oyunlarda oyun içinde sıkıntı yaşanabilir.fakat bunlar sürekli olarak takip edilerek en kısa süre içerisinde müdahale edilerek ortadan kaldırılmaktadır.fakat gelin ki biz bu sorunları daimi olarak yaşamaktayız.bu da oyun genel merkez tarafından ne aşamalarda kontrol ediliyor da biz bu sorunları yaşıyoruz? sorusunu akla getiriyor.:rolleyes:
    ayrıca bir de önümüzde unity dönemi var.açıkçası daha web te bunları yaşıyorsak indirdiğimizde ne tipi sorunlar yaşıyacaz sorusunu da aklıma getiriyor..o_O

2. An tibari ile tr1-5 çökmüştür. Geçen verdiğiniz tp şp kodunu dün girdim kapı yapmak maksadı ile. Dün kapı yapamadım oyunun durumundan dolayı, bugun 3 tane yaptım ve oyun çöktü..
    Dolayısıyla telafinin telafisi olmaz demeyin, daha 2 saat önce vip çektim. Paramın karşılığını alamıyorum, telafinin telafisini istiyoruz.
    Verdiğiniz kodu geç kullandım yararlanabılmek adına ama sonuç yine hüsran yine hüsran.
    Lütfen merkeze iletin o güçlendiricilerin telafisini istiyoruz, ama oyun oynanabilir olduktan sonra yapılsın mümkünse..

3. Yazıklar olsun böyle oyuna, TR1-5 serverı tekrar oynanamaz durumda.

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  4. baymemnun1

baymemnun1 User

''bağlantı kuruluyor'' geçilemiyor..

5. the_flood

the_flood User

ben artık sadece gülüyorum:D:D:D

6. ne bağlantıymış bi türlü kurulamadı :)

7. the_flood

the_flood User

kötü günler geride kaldı...şimdi daha kötü günler geliyor :D:D:D

8. bağlayacak beni ama nereye :)

9. zalim

zalim User

Benim düşüncem yeni gelen indirmeden başka hiç bir şey gelmeyeceğini düşünüyorum. Dahada kötüye gideceğini tahmin ediyorum ama zaten şuanda çok ama çok kötü durumda kaç gündür oyuna girilmiyor.

10. baymemnun1

baymemnun1 User

yaw bi reset meset bişi atın sabahtan beri bekliyoruz ha şimdi ha şimdi diyerek..

11. aimable

aimable User

yine girişler gitti?

ardaysel bunu beğendi.
  12. baymemnun1

baymemnun1 User

apis ve zeus bir kere birleştiriliyor sonrası yok... ciddi anlamda derken seri üretimmi yapıyorsun...?

13. Bu oyuna girmek ayrı bir problem,oyunda birleştirme yapmak ayrı gün içinde apis droiti için birleştirme yaptım toplanmıyor, şimdi ise oyuna girilmiyor, ne olacak böyle.

14. dün geceden beri alıştık sizde alışırsınız bende spartan droid tasarımı birleştireceğim ama yok :D

15. baymemnun1

baymemnun1 User

modlar da yazmıyor merkez ekibe bildirdik diye... herkes tüydü sorun varya... batan gemiyi ilk önce kadınlar ve çocuklar terk eder bilirdik... darkorbit te kural ''batan gemiyi ilk önce kaptan ve yaverleri terk eder''miş.. böyle ciddiyetten uzak bir firma olurmu.. bozuk oyunda şunu bunu satıcam diye kampanya yapmaktan çekinmez.. sonrada ortalarda gözükmez... millet çektiği uridium la atom bombası yapacak heralde... sat malı karış kayıplara.. neden çünkü Türkiye'de ne ofisleri ne de irtibat büroları var... topla parayı verme hizmeti... yaptırımda yok ohhh ne ala... aynı tosuncuk sistemi... hakkediyoruz vesselam...

16. PİŞAİR

PİŞAİR User

yaklaşık olarak 2 saattir oyuna giriş yapamıyorum başka gemi ile denedim hangar degiştirdim sorun çözülmüyor şunu merak ediyorum ne zaman yetkili bir kişi açıklama yapacak bu kadar oyuncuya diyecek birkaç satırın olması gerektigini düşünüyorum

NexoNeoNow bunu beğendi.
  17. Adam parça parça birleştiriyorsa seri üretim yapmış gibi olur. Herkes b o ta koyup 1 defada uri ile alamıyor malesef.

18. tek kelimeyle rezalet

19. Se7en

Se7en User

bıkdık vallah bu kadar da olmazki ilgilenin şu oyunla artık

20. BaYBaRs-

BaYBaRs- User

Oyuna hala girilmiyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.