Oyuna Girişte Kapanma Problemi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Mancar13 tarafından 26 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Mancar13

Mancar13 User

Oyuna girerken ana sayfa yüklenmeden sol üstte yükleniyor... yazısı ve beyaz sayfa kalıyor ve pat diye kapanıyor. Defalarca clienti sildim geri yükledim. Yükleme konumlarını değiştirdim fakat olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim. 4 gündür çözemedim. Benden başka yaşayanda olmamış galiba. Şimdi tekrardan indirip kuracağım olursa yazarım buraya.

2. .-Şimşek-.

.-Şimşek-. Guest

Merhabalar,

Lütfen client ayarlar bölümünde yer alan önbelleği temizle kısmından çerezleri silip yeniden giriş yapmayı dener misiniz ? Çerezleri sildikten sonra sorun devam ediyorsa lütfen support ekibimize raporlayın.

İyi forumlar.

Mineral bunu beğendi.
  3. Mancar13

Mancar13 User

Giriş ekranı açılır gibi olup beyaz sayfa çıkıyor 1-2 saniye sürmeden kapanıyor. Yani ayarlar kısmına ulaşmam imkansız. Bu sorunu yaşayan baya oyuncu var diye duydum bakalım ne zaman çözecekler.

4. .-Şimşek-.

.-Şimşek-. Guest

Merhabalar,

Yaşadığınız sorunu lütfen support ekibimize raporlayınız. Sorununuz merkez ekibe iletilecektir, sorun da daha kısa sürede çözüme kavuşacaktır,

İyi forumlar.

Mineral ve Mancar13 bunu beğendi.
  5. Homeless54

Homeless54 User

merhabalar sorunu çözebildinizmi format dahil hertürlü çözümü denedim lakin aynı sorun bendede devam etmekte support ekibi bu konu hakkında hiçbir yardım sağlayamıyor suçu bizlere atmaktan başka

sorun çözüldü indirdiğimiz clientde özelliklerde hedef kısmının sonuna bir bosluk koyup -user-agent=BigpointClient/1.6.3 yazdıgımızda sorun çözülüyor giremeyen arkadaşlar deneyebilir.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Ağustos 2022
    TR|SUBUTAY bunu beğendi.
  6. 1.6.3. 1.6.4. ve 1.6.7. yaptım bana mısın demedi. Hala sorun var.

7. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Nasıl bir sorun alıyorsunuz lütfen detaylıca yazar mısınız?

Türkiye Takımı!

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  8. istemciye çift tık yapıp açıyorum, oyun penceresi açılıyor ama sonra kendi kendine kapatıyor. Yani ne şifre girebiliyorum, zaten şifre yazdığımız ekranı bile göremiyorum. İşin ilginç tarafı laptoptan açabiliyorum ama masaüstü bilgisayarımdan açamıyorum. ( Pc ve driverlarım güncel durumda )

Sorunum çözüldü. Ekran kartının güncellenmesi ile ilgili bir sorun varmış, hallettik.

Son düzenlenen: 16 Eylül 2022
    TR|SUBUTAY bunu beğendi.
  9. Merhabalar , aynı durumu yaşadım.Çözüm için konunun çok faydası dokundu , teşekkürler .Radeon RX570 ekran kartım var , sürücüyü güncelledikten sonra bu sorunu yaşadım.Eski sürüme alınca sorun çözüldü.Bilgi için kenarda dursun

10. Heriiif16

Heriiif16 User

a
    arkadaşlar WHQL sürücüleri onaylanmış yazılımlar denetimli yani opsiyonel değiller bunları yükleye bilirsiniz benimde oldu onu yükleyince

11. 1 aydır oyun oynayamıyorum. clent açılırken kapanıyor. bütün etkinlikleri kaçırdım.Bilgisayar uzmanı değilim. Bir oyuna girebilmek için neden yazılım değişikliği yapayım? bu kadarda olamaz, olmamalı artık.

12. Bende radeon rx580 kullanıyorum. Birkaç ay önce yeni sürüm çıkınca yükseltmiştim ve bu hatayı almış, sonra ``Adrenalin 22.5.1 Önerilen (WHQL) `` yükleyince normale döndürmüştüm. Sanırım üst sürüm beta aşamasındaydı, önerilene geçince yükleyip deniyeceğim.

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.