oyuna girişte sorun yaşıyorum

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Xali2010X tarafından 14 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Xali2010X

Xali2010X User

iyi günler. oyuna girişte sıkıntı ile karşılaşıyorum supporta da yazdım ancak buradan da yazıp bilgi almak istiyorum,yardımcı olursanız sevinirim. Kullanıcı adı ve şifre yazıyorum giriş butonuna basıyorum ancak sayfa yenileniyor ve giriş yapamıyorum. Farklı bir hesapta denediğim zaman sorun olmadan girebiliyorum.Kullanıcı adı ve şifre yazdığım zaman herhangi bir bildirim de almıyorum(yanlış parola girdiniz gibi) Oyundaydım x7 haritasından x5 e geçecektim ancak bağlantı koptu ve tekrar bağlanamadım.Sayfayı yenilediğimde tamamen çıkış yaptı ve tekrar giremedim.Sorun ne olabilir ve nasıl giriş sağlayabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Hesabınız Sıkışmış olabilir, tabi biz bunu bilemeyiz belkide başka bir şey de olmuş olabilir. Kendiniz de dediğiniz gibi support yardımcı olacaktır. En sağlıklı cevabı size support söyleyecektir.

İyi Forumlar.

3. Eger error 98 error 99 yaziyorsa ban yemissinizdir

4. Xali2010X

Xali2010X User

teşekkürler bilgi için.
    açıklamamda da yazdığım gibi hiç bir bildirim almıyorum sadece sayfa yenileniyor

5. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

Tarayıcı değişikliği veya ön bellek/çerez temizliği gibi şeyler dene cevabı beklerken

6. Yolsas

Yolsas User

Ban yemek için ne yapmam lazım bi test yapacam da ?

7. Xali2010X

Xali2010X User

onu da yaptım ancak değişen bir şey olmadı maalesef

8. ateistkeci

ateistkeci User

Giriş yaparken üstte ki linkin sonunda error 98 veya 99 gibi bir şey çıkıyor mu? Hiçbir şey çıkmazsa linkin sonunda böyle hata kodları çıkması gerekiyor,

Kuralları ihlal etmen gerekiyor :p

9. Yolsas

Yolsas User

Bot kullanırsam banlanır mıyım :D

10. ateistkeci

ateistkeci User

Tarama yapıldığı zaman tabii ki