Oyuna girmiyor?

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve MALKOÇOĞLU34 tarafından 13 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. gene oyuna giremiyoruz sorunmu vr acaba cok olmaya başladı bu sorun

2. HSWCloud

HSWCloud User

bende giremiyorum, spaceball'dan kaynaklı olabilir :)

3. Benim çalıştığım sanayi bölgesinde altyapı yapılırken 40-50 fabrikaya göre bir kanalizasyon ve şebeke suyu alt yapısı yapılmış. Yıllar geçtikçe 50 fabrika 150 ye çıkmış ama alt yapıya önem verilmemiş aynı kalmış. Şimdi her hafta bir yerlerden su fışkırıyor, en ufak yağmurda taşmalar oluyor. Ben ne zaman sanayide benzer sorun görsem aklıma direk DO geliyor. :D:D

4. reset gelmesi lazım yine

5. oyuna girsek ne olacak oyun gene felaket

6. Unity e geçmek şart oldu, bu böyle devam etmez. Neyden korkuyorlar anlamıyorum, unity e geçirmenin elbette bir maliyeti olacak ama sonuçta bir yatırım, elbette bir getirisi olacaktır. Para vermek istemiyorsalar yardım kampanyası başlatsınlar, paranın bir kısmını biz verelim, ben şahsen veririm. Sevdiğim başka bir oyun dediğimin aynısını yaptı, oyunu flash tan unity e geçirmek için kampanya başlattılar ve başardılar.

7. PAŞA

PAŞA User

Darkorbit ölmüş de ağlayanı yok diyeceğim amma ağlayan da çok yine de oyun sorumlularından tık yok işte bu yüzden bıraktım oyunu sorumluların sorumluluk alma zayıflıklarından dolayı !!! neden oyuncularınızın sesine kulak vermiyorsunuz bigpoint ekibi !!! 30 dakikadır oyuna girilmiyor atıyor bağlantı kurulamıyor ekranında kalıyoruz yarım saattir

8. HSWCloud

HSWCloud User

Bu noktada önemli olan şey zannımca arka planda çalışan kodlar ve sunucunun ne kadar trafik kaldırabildiği.

Unity olayına gelirsek bence bu konu üzerinde çalışılıyor, Bigpoint'in kariyer sayfasına bakabilirsiniz :)

9. Nerdeyse 1 saattir herhangi bir yetkilinin konuya gelmemesi de düşündürücü... Dükkanı kapatmıyoruz umarım.

10. Yetkili yok, gönüllü var. Admin ve moderatörler gönüllülük esasına göre görev aldıklarından dolayı her zaman ilgilenmemeleri doğal (şahsen bende olsam aynısını yapardım). Konuya gelince onlara da bilgi gelmediğinden eminim. Boşverin geminiz biraz dinlensin :D

11. maaşlı çalışan dememiştim oysa ki.

12. Evet biliyorum ve ne demek istediğinizi anlıyorum fakat benimde demek istediğim şu ``maaş almadıkları için kendilerini sürekli olarak aktif olmak zorunda hissetmiyorlar`` Olduğu kadar, olmadığı kader yani.

13. Haklısın ancak bu ciddi bir iş ve forumla ilgilenen birilerinin olması gerekir.

14. battı balık yan gider. :D

15. JazsTR

JazsTR User

laaaaaa oyuna nıye gırılmıyoıııııııııı

16. G_s_G_s

G_s_G_s User

başarımlar bıle duşmuş gozukmuyor gıre bıln varmı

17. 4 saat oldu ehe ehe ehe

18. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Sorun çözüldüğü için uzay topu etkinliği dolayısıyla böyle olduğunu düşünüyorum.

Gerekli raporlamaları merkeze yolladık.

Giriş sorunu ve lag problemi ortadan kalktığı için konunuz kilitlenmiştir.

Saygılarımla,

Amiral34.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.