oyuna girmiyor

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ѕιуαн_ιη¢ι(öмєя) tarafından 2 Nisan 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. oyuna giremeyen bir tek ben miyim saece günde bir defa giriyorum ne zaman başka haritaya gitsem oyundan atıyor ertesi güne kadar oyuna giremiyorum tekrardan

civanhan bunu beğendi.
  2. AS7ERIX.69

AS7ERIX.69 User

yok bende giremiyorum

3. civanhan

civanhan User

birader yalnız değilsin
    maalesef bende giremiyorum

4. ne zaman düzelir bilen var mı

5. alisahin37

alisahin37 User

TR-1-5 çöktü yine 3 bl de hangarın varsa girersin tek

6. ben yeni bir oyuncuyum kendimce yeterli buldugum bir miktar da oyuna yatırdım fakat 4 fündür oyuna giremiyorum gerçekten sıkıldım bırakma raddesine geldim ya düzgün bir açıklama yapılsın yada ben tekrar bırakayım oyunu

7. Ne güzel mutlu mutlu okuldan gelmişim sahura kadar görevlerimi yapacam oyunu oynayacam gemi mi geliştirecem diye bilgisayarın başına oturuyorum ama oyuna giremiyorum bütün zevkim hevesim kursağımda kalıyor günlerdir böyle çözün artık şu oyuna girememe problemini ya

8. Ben kaç gündür bu sorunu yaşıyorum.Bu günde akşam 19:00'dan sonra aynı sorun devam etmekte.

9. EXCAWATOR

EXCAWATOR User

yaklaşık 4 gündür bu hafta sonundan beri oyundan hiç bir tat alamıyorum 2 gündür oyuna giremiyorum bağlantı kuruluyorda sonsuz döngüye giriyor bu botlar hiç birşey olmadan oyunu bizim gibi aktif oyunculardan daha kaliteli oynuyorlar benim giremediğim oyunda bot hesapları taş gibi kasılıyor

10. gorkem4141

gorkem4141 User

yok cidden inanılmaz kaç senelik oyun kaç senedir en çok oynanan zamanı resmen rezillik

11. -JoCoSe-

-JoCoSe- User

ben de giremiyorum oyuna bağlantı ekranın da kalıyor zaten öde kazan oyunu yaptınız bari düzgün calıssın oyun

12. Kanaatimce Bahar Sabotaji bittiğinde düzelecek.

13. EXCAWATOR

EXCAWATOR User

tr 4 e geçiyorum oyuna giriyor benim hesabım tr 5 te ona giremiyorum bilemiyorum oyun içimi sıkıntı var yoksa bazı belirli oyuncular mı giremiyor

14. Etkinlik olunca oyuna giremiyoruz. Sizin yapacağınız oyunuu :D

15. noktakoyam

noktakoyam User

sizde düzeldi mi,?