Oyuna Nasıl Devam Edeyim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xxC3LL4Txx tarafından 12 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. xxC3LL4Txx

xxC3LL4Txx User

Arkadaşlar ben oyunu 1.5 2 senedir oynamıyodum geri başladım hesabım orta düzeyde bi hesap venom sentinel var full iris 2 havoc var 2 lf4 15-20 arası lf3 uçuş düzeni yok 9 seviye petim var hammadde toplayıcı var radar protokolü var 2 tane kami filan yok yani hesabımda oyuna yeni lazerler gelmiş pro adında yeni gemiler vs gelmiş şimdi soracagım soru şu oyun içinde bikaç kişiyle konuştum ben normalde uri çekmeyi düşünüyorum bide aylık deluxe paket var onu almayı düşünüyorum ama o konuştugum kişiler degmez dedi senin hesabından daha iyi prolu hesap al dediler sizce hangisi mantıklı kendi hesabımdan devam edip aylık deluxe paket uri çekmek vs vs. yoksa hesabımdan daha iyi hesap almakmı mantıklı önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.