Oyuna Şirket İstasyonlarının Getirilmesi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Dark9878 tarafından 5 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

İyi bir fikir mi?

 1. Evet

  64,3%
 2. Hayır

  35,7%
 1. Dark9878

  Dark9878 User

  her x-8 haritasında ya da x-1 haritalarında olacak bir şirket üssü ve haftada 1 olacak bir etkinlik için bunlar gerekli olacak.

  Etkinlik mesela hafta sonu pazar günü akşam saatlerinde 2 saat boyunca bu üslerin kalkanları inecek ve saldırıya açık hale gelecekler ve bu istasyonlar bütün şirketlerde olacak ve mesela diyelim vrulu bir pilot gelip eic istasyonuna saldırıya geliyor istasyondan koruma npc leri çıkacak ama baya bir npc istasyonu korumaya çalışacaklar eğer bu istasyonlar yok edilirse diyelim o vru oyuncuları eic istasyonunu yok etti DEVASA ve miktarda şeref kaybedecekler ve bir miktar tecrübe puanı alacaklar bu sayede herkes bu etkinlik için istasyonunu korumaya çalışır eğer karşı istasyonu yok ederlerse vurdukları hasar ile ölçülü olarak şeref ve tecrübe puanı alırlar.
  Etkinlik bittiğinde yıkılmamış istasyonlar kalkan kazanır eğer istasyon yıkıldıysa istasyon tamir edilmeye başlanır (görsel olarak öyle gözükür) ve bu iki olay sırasında istasyonlara saldıramaz sonraki pazar akşamı ise tekrar istasyonlar hazır hale gelir ve savaş başlar!


  Oyunda çok şirket ile alakalı etkinlik göremiyorum böyle bir devasa etkinlik bence güzel olabilir
  Sizin düşünceleriniz nelerdir?
   
 2. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

  İyi forumlar.
   

Sayfayı Paylaş