Öneri Oyuna Tarayıcıdan Girilebilir İçeri :)

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve yılmazcan47 tarafından 30 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba bugün size tarayıcı ile nasıl oyuna erişim sağlayabilceğinizi anlatacağım .

Tarayıcı Chrome :

Tarayıcının user argent İstemci kimliği ile değiştiriyoruz ve artık Chrome istemci gibi Davranıyor .
    Do istemci kimliği : ‘’BigpointClient/1.6.2’’ bu güncellenebilir istemciden öğrenebilirsiniz .

Sayfaya ‘’Sağ’’ tıkla ve İncele seç .

1111.png

Açılan sayfada üst üste 3 nokta olan kısma tıklayıp ‘’More tools’’ gelip daha sonra ‘’Network conditions ‘’ seçiyoruz açılan yerden ‘’user argent’’ bulunan Tik kaldırıyoruz ‘’Custom…’’ seçip aşağıya ’’BigpointClient/1.6.2’’ yazıyoruz ve sayfaya f5 atıyoruz her sayfa için bir kez yapmak yeterli ve bu sayfayı kapatmadan oynamaya devam ediyoruz iyi oyunlar

12.01.2021 Düzenleme :
    Bilgisayar Saatinizi 11.01.2021 önce bir tarihe alırsanız oyuna girmeye devam edebilirsiniz .
    12.01.2021 bazı tarayıcılırda flash kullanımı sonlandırıldı .

22222.png

Ekli Dosyalar:

Son düzenlenen: 11 Nisan 2021
    Zer0DayLover, ıııııııı ve -bdbd- bunu beğendi.
  2. Agır_TR

Agır_TR User

kralsın :D

yılmazcan47 bunu beğendi.
  3. ihtiyar

ihtiyar User

opera için olanı yokmu bunun 1-2 gün ağız tadıyla oynayalım

4. More tools kısmını bulamadım üç noktaya tıklıyorum çıkmıyor

5. Yandex tarayıcısını başlatın, oyuna girin, "BAŞLAT" düğmesinin yokluğunu görün. F12'ye basıyoruz, geliştirici penceresi açılıyor, sağ üst köşede üç nokta şeklinde düğmeye basıyoruz → Daha fazla araç → Ağ koşulları, altta “Otomatik seç” onay kutusunun işaretini kaldırıyoruz ve alt pencerede “BigpointClient / 1.4.6” yazıyoruz. Tarayıcıyı yeniden başlatıyoruz. Şimdi kendini BigpointClient v.1.4.6 olarak görüyor.

farklı tarayıcılar için googlede araştırabilirsiniz
    user argent kısmında degişiklik yapmanız lazım sadece
    opera için eklentiler varmış link veremiyorum araştırabilirsin
    anlatıgım chrome için

not :kullanıcı aracısı /user argent

6. Ne yapıyorsunuz Yılmaz Bey :)

7. devrim

devrim User

Merhaba, başlat butonu aktif oluyor ama oyun sayfasına gitmiyor. İstemcinin indirme sayfasına yönlendiriyor.

8. o sayfa içinde aynı işlemi uygula

9. devrim

devrim User

Maalesef değişen bir şey yok. İstemciyi rayına oturtmalarını bekleyeceğim.

cengizbaba025 bunu beğendi.
  10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Bunun resmi olarak desteklendiğini düşünmüyorum. %100 kesin bilgim yok, ama yine soracağım bu durumu.

11. Dün gelen resle kapandı arkadaşlar o yöntem, hiçbir şekilde tarayıcıdan oyuna erişim yok artık.

12. bam bam bam
    dedigim farklı :)

karışsın Kaos çıksın :D
    İfşa olsun herkes bilsin :D
    İstemcisi olmayan ölsün mü ? :) :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ocak 2021
  13. Bulsan ne fayda yarın Flash desteği çekicek zaten.

14. yeni birşeyler daha yapılabilir diye duydum ona da o zaman bakarız

15. Bir çözüm bulunması şart. giremiyoruz şuanda. mecburiyetten bırakacak çok oyuncu olacak yoksa :(

16. .NARSİL.

.NARSİL. Guest

Konunuza bir el attım hakkınızı helal edin :rolleyes:

17. Saygılar adminim elinize sağlık . :)

18. Zagor-yeni

Zagor-yeni User

Alternatif yol;
    İstediğiniz tarayıcı ile girebilmek için,
    Kullanmak istediğiniz tarayıcının üzerine gelip sağ tıklayın, ardından Gönder>Masaüstü(Kısayol Oluştur) deyip, oluşan kısayola sağ tıklayıp Özelliklere girip, Hedef kısmının sonuna --user-agent="BigpointClient/1.4.6" http://darkorbit.com yazıp kaydedin, hedef kısmının tamamı "C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe" --user-agent="BigpointClient/1.4.6" http://darkorbit.com bu şekilde gözükecektir. Bu şekilde oluşan kısayol sayesinde direkt olarak darkorbit e istediğiniz tarayıcı ile erişebilirsiniz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Aralık 2020
  19. ehh baslat tusu yok?

20. Zagor-yeni

Zagor-yeni User

Muhakkak bir yerde hata yapıyorsunuz, 4 farklı bilgisayarda denendi çalışıyor, hedef kısmının sonuna girilmesi gereken kod da hata yapıyorsunuzdur.