Öneri Oyuna tren diye bi gemi getirin

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve yusufPAŞA tarafından 14 Ağustos 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

sizce aşağıdaki şıklardan hangisi olmalı?

1. A: Tabi efendim

22,7%
  2. B: gelsin gelsin geç bile kalındı

56,8%
  3. C: Merkez ekip istfa

34,1%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. yusufPAŞA

yusufPAŞA User

oyuna tren diye gemi getirsinler 25 er tane lazer ve jeneratör slotu olsun ve yenilik olarak 30 tane de vagon eklesinler her şirketten yalnızca en fazla 3 er kişi alabilsin, savaşlarda tren vagonlarının içine cıtadel plusları koyak konvoy konvoy bütün mapleri tavaf edelim,

Yetenek: Snake İO gibi bütün trenleri yutunca vagon sayısı artsın(çalışma süresi vagondaki gemiler patlayana kadar (soğuma süresi: 90 saniye

Pasif yetenek: vagondaki gemilerin hasarını ve kalkanlarını %20 güçlendirsin

görüş ve düşüncelerinizi beklerim değerli forum üyeleri, ve modlarım....

2. FANTOMARI

FANTOMARI User

EEE Bu zaten oyuna ekli birşey degil mi . Bir daha mı getirecekler.

Dontforgetme ve blackviking bunu beğendi.
  3. tryhardD

tryhardD User

Akşam akşam iyi güldürdün saolasın:D Cidden mantıklı ama madem engellemeye niyetleri yok haritadaki oto pilotları keser arkamıza takar gider savaşırız biraz da olsa şans verirdi.

4. İroni hayat verir <3

5. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Gülsem mi gülmesem mi bilemedim :|

6. yusufPAŞA

yusufPAŞA User

oyunun şu rezil halini görünce eskisi kadar gülemiyorum artık, bende milleti güldüreyim bari

7. her trende 30vagon olursa , adam bunlardan 10 tren yapsa tekrardan ; 10x30'lu vagon =300 gemi eder , daha sıkıntılı olur..

8. puhahahjsjada dur tahmin edeyim hitac olmasın mı bu

9. hnn

hnn User

:)

Sayfayı Paylaş