Oyuna Yeni Bakış Açısı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve acquired-imam* tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 2014 de yaptığınız offical videoda gösterdiğiniz gibi bie bakış açısı kazandırmanızı arz ediyorum yani geminin içinde oynamayı oyuncuların daha çok seveceğini düşünerek 3D olarak oynamanın daha güzel olacağını düşünüyor ve bu konu hakkında bir çalışma yapmanızı öneriyorum

2. oyun şu anki haliyle bile kasıyor bu dediğin olursa fp"s" olmaz fp"h" olur yani frames per hour. şiddetle karşıyım.

Son düzenlenen: 7 Şubat 2014
  3. fps ' nin açılımı first person shooter ,frame per hour ne alaka ?

4. fps nin açılımı "frames per second" demek benim burda söylediğim oyun türü değil. Eğer oyun arkadaşın dediği gibi oyun karelerini saniyede değil saatte alırız.

5. ha pardon özür dilerim, 2 tür fps war biri oyun türü (firs person shooter) diğeri ise sizin dediğiniz gibi frame per second

6. :) ziyanı yok :) hem darkorbit first person shooter olsa (ki olamaz :D asla bir h***** olamayacak !) çekilmez bi hal alırdı yada en azından indirilebilecek birşey olması lazım :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Şubat 2014
  7. ewt do nun en sevilen yanıda indirilcek biir şeyinin olmaması :D

8. tamamda kasmaması içinde iş burda adminlere felan düşüyor

9. Oyun şu haliyle bile az da olsa kasıyor. 3D iyi fikir fakat kasmaması için çok uğraşmaları gerekecek.

10. biraz zor iş çünkü bunun hedeflemesi, kontrolü,kullanımı var. darkorbit indirmeli bile olabilir. 3d yapmak için oyunu silbaştan yapmaları gerekir. bence şimdiki haliyle iyi

11. anasayfadaki videoyla, darkobitin arasındaki bağlantıyı hala çözemedim...Ama videoyu iyi yapmışlar.darkı bilmeseydim ınanırdım.

12. herkezin bilgisayarı 3d yi kaldırmayabilir oyunu biz bu şartşarda zor oynuyoruz sorunlar cıkıyor 3d olsa ne olur allah bilir

13. konuyu acan arkadas herkesın bılgısayarı senınkı gıbı son model degıl ınternetıde ışık hızında degıl baskalarınıda düşün daha şu halıyle oyunu düzeltemedıler 3 boyutluyu nasıl yapıcaklar

14. KARANLIK

KARANLIK User

Bu ilk olarak oyunu baştan aşağıya değiştirmek gibi bir durum olur.Bilemiyorum oyun kurucuları tarafından nasıl yorumlanır ancak oyunculardan olumlu oy alınamamış

15. tamam arkadaşın fikri çok mantıklı olmayabilir ama sende çok abarttın ışık hızında diye bir durum söz konusu değil 1-2 ufak dokunuşla internet hızını rahatlıkla yükseltirsin. Ayrıca darkorbitin 3D olması tüm bilgisayarın son model olmasını gerektirmez. Düzgün bir ekran kartı takarsın, olur sana intel atom, i5. Oyununun 3D olması işlemciyi çok etkilemez RAM ve ekran kartı önemli. Benim emektar 15 yıllık ama bloklar kırılarak oynanan ünlü bir oyun var herobrine, steve vb. o oyunda i7 işlemciler 600 fps alıyor benim 15 yıllık emektar 200 fps alıyor. Düşün adamlar sitelerinde p4 20 fps alır yazmışlar karşılaştırmayı sen yap artık ve benim bu bilgisayar için verdiğim toplam para 300 tl civarinda yani mailime girmek için 6000 tl vermektense :)

16. Merhaba ,

İlk olarak fragman yani tanıtım videoları her alanda vardır ve gösterişli yapılırlar. Bütün oyunların fragmanları birebir oyunu yansıtmaz. Ayrıca bu oyun uzun zamandır bu şekilde ve 3D olarak düzenlenmesi uzun zaman alır. Hatta oluşabilecek sorunlardan dolayı imkansız diyebilirim.

İlla 3D istiyorsanız Bigpoint'in Battlestar Galactica oyununu oynayabilirsiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.