Oyuna Yeniden Başladım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ●ỢqขžђสИ●ЯΣΪگ tarafından 27 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar ben oyunu 2014 gibi bırakmıstım bazı sebeplerden dolayı sımdı yıne gerı basladım ama cok fazla yenılık gelmıs ve gunumun 1-2 saatını gelen yenılıklerı okumakla gecırıyorum ama genede nafıle

Su an pazar gunlerı x2 etkınlığı oldunu okudum forumda bu hafta zeta için gg kastım 2 adet zeta açtım bu gun yapıcam birde 100k urı gelıcek zetalardan 1 tanede daha açıcam etti 3 zeta 150 anahtar gelıcek bunları açmayı dusunuyorum ama hangı gun açacağımı bilemedım benım sorularım sunlar

1-Sizce Zetayla Havocları fulledıkten sonra hangı kapıya yonelmeliyim
    2-Zetadan cıkan urıyle 1 zeta dahamı yapmalıyım yoksa ucus duzenımı almalıyım
    3-bu promethıus lazerı varmıs sanırım dmg de cok bı etkısı varmıdır sızce bunlara yonelmelımıyım yenı gelen görevlerın hıc bırını yapmadım
    4-sizce aıegs almalımıyım kasılmak ıcın cubıyı golıtah ıle kesebılıyorum tek basıma
    Gemının Özellıklerı

VENOM-SPECTRUM-SOLCE-SINEK VAR
    8IRIS 5 HAVOC
    APIS 26 PARCA ZEUS 3 PARCA :(
    3LF4 VAR BO2 HIZ CPU LF3 BAYAĞA VAR
    Elmas Var Sadece Elımde Burgu Yada Güve Düşünüyorum
    PET 15 LVL
    KAMIKAZE 3- HAMMADE TOPLMA3- OTO YAĞMA 1- RADAR PROTOKOLU 2 TANE 2 SVY 1 TANE 3.SVY VAR

Sizce Nasıl Bir Yol Izlemelıyım

Son düzenlenen: 27 Ocak 2019
  2. ReiSauraN

ReiSauraN User

Dostum

1- Zetadan sonra benim fikrimce hercules (kappa) hem lf4 şansıda var
    2- Ben zetadan çıkan urileri düşünmeden zetaya yatırıyorum eğer uridiumla bir işim yoksa tabii (biriktirmiyorsam vb)
    3- promethius lazeri şuanda en çok damage vuran lazer ben daha çok PvE takıldığım için daha yönelmedim ama toplamak lazım şimdiden
    4- Bende aegis var +sı çok ama damagen az ise - yanları daha ağır basıyor tavsiye eder miyim evet hem bu promethius için bl haritasında aegise çok ihtiyaç olabiliyor grup bulma şansın artar görev için vb

Diroit: arkadaşım bende de elmas vardı sonra güve aldım güve kalkanını 0lıyor o yüzden 1. konfiye 1 tane bile kalkan koymuyorum zeta yaparken çook ama çok yardımı dokunuyor direk cana vuruyor diyebilirim. şuanda da burguya para biriktiriyorum ikiside güzel düzenler güve de kalkan sıkıntısı var ama tavsiye ederim

uzun oldu biraz ama kendimden örneklerle açıkladım

3. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

ReiSauraN arkadaşımıza teşekkür ederim, kesinlikle katılıyorum ifadelerine. Tüm bunlara ek olarak ise havoclarınızı tamamladıktan sonra da belli bir süre zeta yapmaya devam etmenizi ve argenizi de ilerletmenizi öneririm. Ve kesinlikle ama kesinlikle yeni gelen prometheus lazeri veren görevleri yapmalısınız. :)

İyi forumlar.

ReiSauraN bunu beğendi.
  4. Tşk Ederim Fikrin İçin kardeşim Başka Bi önerisi Olan Varmıdır