Oyuncu Kıtlığı

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Questina5 tarafından 30 Ağustos 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Questina5

Questina5 User

Herkese hayırlı günler diliyorum arkadaşlar ben global 7 de oynyorum bir kişiyi bulupta yardım alamıyorum herkes bot bot olmayada bizi kesiyor alamış değilim zaten adamlar çatır çutur kasılıyor orda ben elimle bl-1 haritasında bi attend IX kesmek için 23 dk harcıyorum geliyor beni kesiyor ben anlamış değilim lütfen birileri varsa global 7 de oynayan bi dayanışma yapalım da kasılalım yoksa canıma tak etti yetkililerden de birşey yapmasını istemiyorum artık botmu abi kasılsın köşede ne yaparsa yapsın ne desem boş o yüzden global 7 de bl-1 de görevi olan arkadaşlar varsa oyun nickim 에중아에 ekleyebilrisiniz yüksek rütbeli düşük rütbeli fark etmez yardım isteyen olrusa koşarım sağlıcakla kalın.

2. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konu daha uygun bir alana taşınmıştır.

Saygılarımla,

Amiral34.

3. Questina5

Questina5 User

modum bence oyun hakkındada kalmalıyıdı çünkü konunun asıl amacı sıkınıtı belirtmekti

4. kardeşim bende dertliyim bu konuda oyunu öyle bir hale getirdilerki kimin ne yaptıgı belli degil üstüne üstlük birde dogruları yazdıgın zaman biz ballanyoruz veya banlanmakla dehtit ediliyoruz dogru söylüyeni dokuz köyden kovarlar bisali gm lerde bişey yapmıyor yapamıyor tek suclu merkez ekip nasıl bir ekipse gm lere sadece ban yetkisi vermişler o kadar ama böyle giderse oyuncu kalmıyacak bir an önce bir cözüm bulunmal

5. suç sizde niye hala oynuyorsunuz ki oyunu ben 2 yıldır hiç girmedim bi bakayım dedim oyun daha da bitmiş yazık size de bırakın gitsin değmez vakit kaybetmeye

6. tr3 bakan görevliler yok mu küfürler havada uçuştu gün boyu:( bu oyun nasıl bu hale geldi?

7. smoonrise

smoonrise User

Report sistemi ile şikayetlerinizi yapmışsınızdır umarım yoksa tüm o küfürleşmeler yanına kar kalıcak o kişilerin , küfür edenlerin kendi hesaplarından değilde yan hesap ile küfür ettiklerini düşünüyor yada şüphe ediyorsanızda size tavsiyem resim kanıtı alıp ( sağ altta tarih saat kısmı gözükür şekilde ) supporta hem küfürlerini hemde yan hesap ile ilgili şüphelerinizi yazıp şikayet edin .

Cm lerin aktif olduğu dönemin ayrı sıkıntıları vardı report dönemininde ayrı sıkıntıları var çoğu zaman report edilemiyor kişiler çıkış mı atıyor yada nasıl bir açığını buluyor belli değil report etmek istenilince hata veriyor bu konuyuda TR ekibi incelemeli ve raporlamalı ve yan hesap ile edilen küfürleride sıkı takip edip cezalandırmalı tıpkı forum üzeriden yan hesap ile gelip küfür hakaret edenlerde olduğu gibi .

8. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Sadece SS ile birlikte support ekibimize atmanız yeterlidir. Report yapamadığınız durumlarda kurtuluşları yok. :)

Bunu ilk defa duydum. Birlikte süreci başlatıp takip edelim isterseniz. Özellikle bu tip davranan kişilerin SS'lerini alıp birde report hatasını alıp supporta atar mısınız hem gerekli incelemeleri yapalım log'larından hem de açık varsa düzeltelim. :)

Türkiye Takımı!

9. smoonrise

smoonrise User

Bazen edilen reportların hata vermesine mi ? yoksa report konusunda açık bulunmuş olma ihtimaline mi ? ilk defa duydum dediğinizi pek anlamadım ama daha açık yazayım 1 kez değil birden fazla sefer denk gelen bir olaydır ve ilk defa değil daha öncede yazdığım bir oyun sorunudur bu eski konuşmalarda mevcuttur nu sorun hakkında şikayetler , sadece etkinliklerde giriş yaptığım ve bireysel oyuncu olduğum içinde pek chat sistemini aktif kullanmıyorum denk geldikçe reportluyorum , sizin özel isteğiniz üzere bir dahaki report sistemi hatasında resim kanıtı alıp şikayetimde sizinde adınızı kullanıp özel ricasıdır diye ekleyip öyle şikayette bulunacağım .

Bir kısa bilgi daha paylaşayım ; illegal ile yapışık gezen 3 kişi şikayet etmiştim hesap paylaşımı yapılıyor diye , çarşamba öğlen yaptığım şikayete aynı gün akşam yanıt verildi ve inceleneceği bildirildi , bugün itibari ile 3 hesabında profilleri aktif yoğunluk yüzünden geçikme ihtimaline karşın biraz daha bekleyip bilet hakkında bilgi mi talep edeyim ? bilgi verilmez ise bu illegal ile yaptıklarını hesap paylaşımı ihlaline girmediği anlamı mı taşıyor olarak değerlendirmek mi lazım ? sizin yönlendirmeniz nedir ?

10. Oyuncu kıtlığı ceken global avrupa 1 sunucusunda ki tüm botları ve şerefiyle oynamayan oyuncuları cekebilir..
    Nerde azlık orda kalite

11. Gelin küresele alın barıs cpu sunu rahat rahat uzaylı kesin sonra cıkın , fazla buytmeyin bu oyunu, hos ortada oyun da kalmadığı için fazla beklentilere girmeyin çok yakında 2 yada 3 servera düşerler.

12. Modum, bir kişinin ban alıp almadığını nasıl öğreniriz?

13. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Saçmalık olacak bir durum yoktur. Öncelikle ban alma sebebinizi bir sorgulamanız ve bunun üzerinde durmanız lazım. Perma ban almışsınız ve durduk yere almanız imkansız.

Ne yazık ki banlar münhasırdır bu yüzden kişisel paylaşımlar yapılamıyor. :)

Türkiye Takımı!

14. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Ne yapalım hakaretlerinize karşı? Eğer bir hakaret ve küfür ediyorsanız sonucuna katlanmayı göze alıyorsunuzdur. Bu bizim soğutma çabamızdan yaptığınız şeyin geri dönüşüdür. Evet farklı oyunlarda olduğunu biliyoruz ve oyunu bırakacaksınız diye küfür ve hakaretlerinizi görmezden gelmeyeceğiz.

Türkiye Takımı!

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  15. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Küfür için bu şekilde ceza öngörülmüştür.

Türkiye Takımı!

16. Hysteria

Hysteria User

valla oyuncu yok arkadaşlar ne savaşmak için ne arkadaşlık dostluk dayanışma için haritalar tamamen bot savaşmak istesen savaşamıyorsun zaten iyice oyunu saldılar insanın giresi gelmiyo artık

17. Biraz önce girdim geri çıktım, insan eski günleri özlüyor. Ama haritaların hali içler acısı malesef. Düzeleceğini sanmıyorum bu oyunun artık.

18. Bütün herşeyden uzaklaşıp ebedi yapayım diyorum cpu için bhomond kesmem gerek trenler tutuyor hiç birşey kazanamıyorum, invoke kesim desem otolardan fırsat kalmıyor, canım sıkıldı iki savaş yapayım diyorum trenler çıkıyor karşıma hiç savasamadan patlıyorum benim gibi bir sürü oyuncu vardır, oyun yönetimi bari su trenlere bir ceza işlemi uygulasın zaten bir avuç insan oynuyor şu oyunu onları da kaybetmeyelim..

19. Oyuncu kıtlığını çözmek adına bunlardan gelecek maksimum çözüm tekrar serverleri birleştirmek olur galiba.:D:D

20. Şirketi çinlilere sattıklarından beri her şey ne yazık ki P2W oldu. Oyunu iyice yenilmesi imkansız alet edavatlarla doldurdular, emeği ile kasılanlar da açıkta kalınca insanlar bıraktı.

Sayfayı Paylaş