Oyuncu Röportajları

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve İASIK tarafından 8 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Forum yöneticileri tarafından oyuncu röportajları yapılmalı mı?

1. Evet

100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. İASIK

İASIK User

Oyunda belirli dereceye gelmiş veya forum kullanıcısı aktif olarak halen devam eden kullanıcı arkadaşlar ile pm yolu ile moderatörlerin düzenlemiş oldukları sorular ile güzel röportajlar yapılabilir bir çok yerde bu ilgi çekmiştir ve oyundaki oyuncuların ise foruma yönelmelerini sağlayacaklardır aynı zamanda ise oyuncu ve forum kullanıcılarının da ilgisini çeker kişiler hakkında merak ve düşüncelerde ortadan kalkmış olur düşüncelerinizi belirtmenizi rica ediyorum arkadaşlar aynı zamanda takımdan da görüşlerini bildirmelerini rica ediyorum iyi forumlar dilerim.

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Fikirinizi beğendiğimi söylemeliyim. Üyeler böyle bir uygulamayı isterlerse neden olmasın?

Konunuzu Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex'ine eklemiş bulunuyorum.

Not: Oy kullanan kişileri kontrol etmek istersiniz bence ;)

İyi forumlar.

İASIK bunu beğendi.
  3. İASIK

İASIK User

Forumlar oyunu yansıtır oyuncuların aktif şekilde forum kullanımına özen göstermelerini isteyen bir kullanıcıyım ama her forumun kaderi gibi burada da aktiflik açısından sıkıntılar var bu konuyu da bir nebze olsun biraz katılımı arttırması için düşündüm umarım faydalı olur bende oyundan çok forumu kullanıyorum diyebilirim oyun bir yere kadar önemli olan insanlar arası iletişim bence. Ayrıca oy verip şereflendiren Coma'mızada teşekkürlerimi sunuyorum sağolasınız aktif katılım için her zaman yeni konular açmaya hazırım :)

JohnShepard ve Spinaci bunu beğendi.
  4. Server birincileri, youtube darkorbit içerik üreticileri ardından da Forumda beğenilen konulara sahip forum kullanıcıları ile küçük söyleşiler yapılması forumu gerçekten canlandırabilir. öncesinde sorulmak istenen sorular alınıp ardından da sorulan soruların cevapları ile X oyuncu ile Söyleşi gibi her röportaja ayrı konu açılarak konulabilir.

Spinaci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş