Öneri Oyuncular arası açık arttırma(resimli)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve thequardın tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Oyuncular arası açık arttırma gelsinmi?

1. Gelsin

65,3%
  2. Geliştirilebilir(Nasıl geliştirileciğini yoruma yazın)

11,2%
  3. Gelmesin(Nedenini yoruma yazın)

23,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar bu konunun daha öncede defalarca açıldığını biliyorum ama ben geliştirerek açayım dedim ve işte karşınızdayım.

Hemen konuya geçeyim sizinde tahmin ettiğiniz gibi bu işlem sayesinde oyuncular fazlalık eşyalarını bu açık arttırmaya koyabilecek bölece ful+ful oyuncular kullanmadıkları fazlalık itemler sayesinde hem para kazanacak hemde güçsüz oyuncular buradan alışveriş yapacak onlar zaten normal ihaleden alamıolar mı demeyin hemen mesela lf-3ü ele alalım açık arttırmada saatte sadece 1 tane verilio ama o açık arttırmadan daha fazla lf-3 bulunacak ve bölece aynı anda daha çok kişi lf-3 sahibi olacak ama tabiki sadece lf-3 deil başka eşyalarda konulacak bu eşyalar ise ihalede olan cephaneler roketler mayınlar jeneratörler cpu lar lf-3 roketatar olacak yani sadece sattlik açık arttırmada olan bazı eşyalar koyulabilecek bunlardan başka eşya koyulmayacak

Oyuncular Arası Açık Arttırma
    işte resmi ve görüldüğü gibi açık arttırmaya bitmesine kalan süre yok çünkü her eşya için farklı bir süre olacak ve de orada gördüğünüz gibi eşya koy tuşu var ona basıncada işte şu ekran çıkacak
    envantere tıklayınca karmışıza kendi envanterimiz çıkacak ve açık arttırmaya koyacağımız eşyayı seçecez burda eşyanın ne kadar sürede ihalede kalmasını istediğimizi yazıcaz max:1 gün olucak ve minimum fiyat var burada istediğimiz fiyatı koyucaz ve ihalede bu fiyattan aşağı teklif verilemeyecek miktar kısmı ise sadece cephane roket ve mayınlar için geçerlidir diğer eşyalar otomatik olarak 1 tane koyulacaktır.

Şimdi bide düşünceksiniz herkes yeni çar açar kendine lf-3 flan görderir diceksin bunun için şu olacak bu ihaleye eşya koyabilcemk için en az 16 level olmak lazım 16 level altı kişiler eşya buradan eşya alabilir fakat eşya koyamazlar

Yorum yapmayı ve ankete katılmayı unutmayın.
    Kötü olduğunu düşündüğünüz yerleri söylerseniz bende onu düzenleyebilir ve konuyu daha güzel hale getirebilirim
    Eğer sorularınız varsa yoruma yazın bende onu cevaplamaya çalışıyim
    Edit1:Günlük eşya koyma sınırı olacaktır ve sınır ise 5 olacaktır.
    Edit2:Artık öğeyi koyan kişi gözükmeyecek eşyalar anonim olacaktır.

Son düzenlenen: 16 Ocak 2016
    anakin5555 bunu beğendi.
  2. Merhaba gayet guzel bir fikir ben destekliyorum
    ×-2 icin yeni kapi adli konumada desteklerinizi bekliyorum
    EMEGE SAYGI +1

3. FULLTİMEOFTURKEY hayır oyu vermişsin özellikle oraya nedenini yoruma yazın dedim neden hayır verdiğini yoruma yazarsan sevinirim
    ayrıca sanada desteğin için saol

4. Olabilirde suistimal edileceği için konuyu iyi düşünmen lazım.
    Minimum fiyat eşyalara göre değişmeli oyuncular belirlemesin, örn BO-2 minimum 15m credi.
    Oyum geliştirilmeli.

5. minimum fiyatı eşyayı koyan kişi belirlerse en azından eşyası istediği fiyata gider ben o yüzden kendisi belirlicek dedim

6. Tesekkurler!

7. GREED

GREED User

Bence de iyi bir fikir küçüklük hayalim :p neyse mesela acik artirmaya veren adam bo2 veriosa minimum 20m isteyebilsin ama mesela 30 m bile isteyebilsin yani bi alt sinir ve bi ust sinir olmali oyum olumlu

8. Merhaba ,

Bu tür konular bir çok defa açıldı fakat çok fazla olumsuz mesaj aldığı için konular kilitlendi.

İyi forumlar.

9. zaten alt veya üst sınır yok
    bana göre oyuna çok yarar sağlayacak birşey bu adminim bence olumsuz oy vermelerinin sebebebi suistimale uğrayacağanı düşünmeleridir ama ben onuda düşündüm ve eşya koymak için 16level ve üstü olmak lazım yan çarlarını açıp kendilerine eşya yollayamayacaklar bu sayede bu veya level sınırı yerine eşya koymak için hesabın en azından 1 ya da 2 yıldır açık olması gereksin ve bence bi kişi 2-3 lf-3 için 1-2 yıl beklemez ki zaten doğru düzgün kasılırsa 1-2 yılda full lf-3 olur ve bunu yapmasına gerekte kalmaz

10. Bence gelsin hem klan uyeleri ihtiyaci oldugu esyayi klan arkadasindan satin alabilir! Veyafaazladan yanliskli cpu fln alinirsa o da bosa gitmez
    Ins mantiksiz bise dememisimdir :D

11. istediğin eşyayı istediğin kişiye yollayamazsın açık arttırmaya koyarsın bu olursa açık arttırmadanda kim alırsa artık

12. Hmm ben accuk yannis anlamisim ama konu hala guzell :)

1 screeen shot cektim nasil koyanilirim sorum varda
    N0t: tel lullaniyom

10 lvl olsa.olmazmi? Lvl seviyesi cok yuksek bence

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Eylül 2015
  13. 10 level kişinin eşyaya gerek duyar eşyasını satmaz hem zaten 10 levelde çok düşük olur herkes yan çar açar ordan görev yapıp 10 level yapar sonra lf-3leri açık arttırmaya sunar kendisi flan full lf-3 olur en iyisi 16. seviye bende 16. seviyeyim ve hala 16 lf-3 6 b02 4 irisim yani eşya koyabilirim ama daha çok eşyaya ihtiyacım var

14. Level sınırı koyman iyi olmuş :)

15. Hmm haklisin!

16. Merhaba ,

Hiç bir ülke server'ında olmasa bile Türk server'larında mutlaka bir yolunu bulur ve suistimal ederler. :D Ayrıca bir çok oyuncunun epey yüksek yani 14 , 15 , 16 belki de 17 seviye yan hesapları var. Zaman sınırı v.b. şeyde çözüm değil benim 3 yıllık hesap var öyle duruyor. :D :)

İyi forumlar.

17. Darion26

Darion26 User

aslında günlük bir limit olabilir ihale için :) biliyorsunuz ki kutu açan yarı full kişilerin bile envanteri bo2 ve lf3 dolu bunları satsalar tasarım bile alabilirler ;)

18. oyum kesinlikle gelsin!!! tabiki biraz geliştirilmeli örnek olarak lwl sınırı 12 lwl de saatlik açık artırmadaki herşek alınabilsin 13 lwlde kendileride dükkan açabilirler 14 levelde günlük açık artırmadaki herşey alınabilsin 15 levelde günlük açık artırmadaki şeyler koyulabilsin 16 level de haftalıklar alınabilsin 17 levelde haftalıklar koyulabilsin böyle olursa muhteşem olur ve minimum fiyat eşyaya göre değişmeli örnek olarak iris en az 40 m başlangıç parası en fazla 150 m arası koyulabilsin oda oyuncuya klmış bişey oyum kesinlikle olumlu dediklerim olmasada

19. ben bu yöntemle ne hesaplar donatırım varya :D ben her lf4 gününde en az 20 kalkan ve lf3 çıkarıyorum onları yan hesaba satarım ve 4-5 ayda bayağa hesap doldururum.

asdasdasd1515 bunu beğendi.
  20. DraydiBoy

DraydiBoy User

Olabilir neden Olmasın
    Oyum Olumlu +1

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.