Öneri Oyuncular arası açık arttırma(resimli)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve thequardın tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Oyuncular arası açık arttırma gelsinmi?

1. Gelsin

65,3%
  2. Geliştirilebilir(Nasıl geliştirileciğini yoruma yazın)

11,2%
  3. Gelmesin(Nedenini yoruma yazın)

23,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ama direk kendine gönderemiceksin açık arttırmadan kim kaparsa artık :D
    12 levelden aşşağı kişiler bu açık arttırmadan eşya almasınmı yani 12 level aşşağısında olup goli olanlar flan var onlarında lf-3 b02 fullemeye ihtiyaçları var bu yüzden herhangi bir seviyede olsanda olmasanda buradan eşya alabilecekler dükkan kurmak için 16 level en azından olması lazım yoksa herkes yan çar açar kendi hesaplarına eşya gönderirler gönderemediler diyelim o çara gelen credileri kendi asıl hesaplarına koyarlar saatlik günlük ve haftalıktekilerin hepsi alınabilsin diyorsunda bazı şeyler özel eşyalardır onlar koyulmucak mesela gemiler tasarımlar iris günlük dosyası gibi şeler nelerin koyulabileceğini zaten yukarıya yazdım
    günlük sınır olabilir aslında ama yinede adamlar günlük sınır olsada hergün fazlalık eşyalarını satıcaklardır yine tasarım alabileceklerdir
    o konuda haklısnız adminim bi şekilde bi bugunu flan bulurlar bu bug bulmak zaten bizim için temsili oldu artık level sınırını da isterseniz 20ye çıkarırım sorun yok orda :D ayrıca ordaki eşyaları direk kendinlerine aktamıcaklar açık arttırmadan kim kaparsa artık

2. evet tamam ona bişey diyemem ama normal açık artırmadan alsınlar ozmn a kadar yoksa herkez yan çarını açıp fullenir öyle demek istedim

3. öle bişi olmazki yan çarını en az 16 level yapması lazım

4. :D yorumunu begendim bu yontemle ne paralar kazanip darkorbit asıl cara uri cekerim .

5. Hemde ne varya. üfff :D
    Pc nin yanına birde laptop getiririm pazara koyduğum an diğer laptoptan diğer gemiye alırım. Bu işlerin çözümü kolay Bunlara çözüm bulmak asıl olay.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Eylül 2015
  6. Sadece saatlik açık arttırmada mevcut olan eşyaların oyuncular arası ticarette bulunma , günlük eşya gönderme sayı sınırıyla birlikte ; oyum olumlu.

Rica etsem imzandaki konumun ismini "X-9 Haritası" şeklinde düzenler misin :) ve konumun orda olmasından ötürü sana teşekkür ederim.

7. güncel

8.  
  9. IIFSMII

IIFSMII User

Bence kimin koyduğunu görme kısmı da kapalı olmalı satışlar anonim olmalı bu sayede kişi diğer hesapları için çıkar gözetemez.

Darion26 bunu beğendi.
  10. Aliens

Aliens User

Aslında başlıktan direkt olumsuz oy verecektim. Ancak içeriği öyle güzel ve makul hale getirmişsin ki. Havoc, LF-4 olmaması kesinlikle mükemmel! Oyum sonuna KADAR EVET! Elimde LF-3 yığını oluştu. Satmayada kıyamıtorum. Eski günler aklıma geliyor. :) Böyle bir şey olursa gayet yararlı olur diye düşünüyorum. Oyum olumlu!

11. aries123

aries123 User

Elimde 200e yakın lf3 var satısa koysam 2-3 t kredi koparırım artık iyi iyi :)

12. #tOrk#

#tOrk# User

teklif herkese açık olacağı için bence gayet mantıklı..

kredi veya Uri ile açık arttırma başlatılabilmeli.

suistimal edileceğini düşündüğümüz yoldan gidersek; mesela birisi diğer gemisine LF4 aktarmak istedi ve satışa koydu. sonuçta herkese açık bir teklif olacağı için en çok krediyi/uridium'u veren alır.. ayrıca satışa malzeme koymak da bir bedel ile olmalı.

örn. açık arttırmaya konulan ürün başlangıç bedelinin %10 u vergi olarak kesilebilir. (10.000.000 C den açık arttırmayı başlatıyorsanız 1.000.000 kredi peşinen tahsil edilir. teklif gelmez ise vergi iade edilir) gibi.

veya bazı ürünler açık arttırmaya dahil bile edilmeyebilir. (sadece kredi ile satılanlar koyulabilir vb..)

daha da geliştirilebilir.

destekliyorum.

13. Ben bu konuyu 2-3 defa farklı şekillerde açtım ama bi tane olumlu cevap gelmedi ya :D

14. nasıl yaw :D 2-3 defa farklı şekilde açtın hiçbirine 1 olumlu cevap gelmedi şansına küs :D

güncel

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 May 2016
  15. Herkes istediği çarı fuller malesef olumsuz.

16. yapamazki açık arttırmaya eşya koymak için 16 level olmak lazım adam yan çarını 16 level yaptıysa zaten açık arttırmaya koyulan şeylere ihtiyacı olmaz bunuda düşün lütfen

17. -geliştirilsin oyu verdim-
    fikir güzel bir çok oyunda olan oyuncular arası trade network olayı darkorbitte de olmalı ama eğer olacaksa;
    •Eşyalara Elite-Ultra Elite gibi sınıflandırmalar getirilmeli. UE eşyalar açık artımaya konulmasın (lf4, havoc, hercules, droit tasarımları vs.)
    •Açık artırmaya koymak için belirli miktarda para ödenmeli -başlangıç fiyatının belirli bir yüzdesi kadar- böylece suistimal ve abartı engellenmiş olur.

18. Olabilir ama bu sekılde yapacaklarını sanmıyorum, bıraz sınırlama getırırler, ki getirsinlerde ama böyle bir şey olmalı.Minimum değerler koyulabilir, belli sürelerde kişiye sınırlamalar süreler konulabilir mesela ayda sadece 1 eşyanı açık arttırmaya koyabilirsin ve bu minimum değerden başlar o eşyaya belırlenmıs ücreti kadar.Bu şekil değişikliklerle oyuna eklenebilir ben desteklıyorum.

19. Gelsin çünkü çoğu oyunda böyle bir sistem var . satış harici Hibe de yapabiliyorduk isim vermeyeyim oynadığım oyunda yeni başlayan üyelere kasılmalık itemleri Hibe edebiliyorduk........

20. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

alt-üst sınır olmazsa ben 1 tane LF-3 ü 150 milyondan credisi bol olan tanıdık birine satarım o 150 milyona 10 tane LF-3 alırım :) geliştirilmeli (bu arada benim ihtiyacım yok maksat yeni başlayan arkadaşlar rahatca gelişebilsin :) )

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.