Öneri Oyuncular arası açık arttırma(resimli)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve thequardın tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Oyuncular arası açık arttırma gelsinmi?

1. Gelsin

65,3%
  2. Geliştirilebilir(Nasıl geliştirileciğini yoruma yazın)

11,2%
  3. Gelmesin(Nedenini yoruma yazın)

23,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sınır falan olmamalı Fiyat belirlenmesi daha iyi olur .Açık arttırma olursa istismar edilebilir.Zaten 2 inci el :)kullanılmış malzemeler belki tamir falan gerekebilir .Sanayiye gidip usta şu Lf4 ler in göz gez arpacığı sağa kaymış bi el atsan fena olmaz diyebiliriz... O yüzden yönetimin belirliyeceği bir fiyat olabilir tabi böyle bir sistemin olacağını hiç sanmıyorum zerre kadar umudum yok ama genede yorumumu yazayım .olursa çok güzel olur çünkü oyunda 500 Lf4 ile gezen oyuncular var 1 tanesi bizim server 1incisi sayısız lf3 kalkan bo2 vs vs var adamda şimdi bu tür oyuncular yeni başlayanlara yardımcı olmak için fazla itemlerini Hibe edebilirler çünkü o tür oyuncuların krediye ve uridiuma ihtiyaçları yok ve o kadar malzeme çarlarında hurda gibi duruyor

2. Bahsettigim seyde bu sinirlamalardi iste :) Bende cikacagini zannetmiyorum lakin gelistirilebilir.Benim gemi cok iyi degil mesela ama bendede cok fazla boşta lf3 ve kalkan var.Belki kiralama olayi olabilir :) Kiralandiktan sonra ayni kisiden yeni bi hadise icin minimum sure zarfi konulur hem yenilerede yol yapmis oluruz.Neden boyle zorlastiriyorum? Cunku bu sekilde darkorbitin yapmayacagink biliyorum :) Biraz uzun yoldanda olsa ufak bi fayda saglayacak onlarinda buna razi gelcekleri bi sistem onermemiz gerekiyor.

3. anakin5555

anakin5555 User

+1 kesinlikle

Rehber bunu beğendi.
  4. olsun bence de 16+ olması da gerçekten müthiş olmuş +1 ama özel eşyalar mesela gemiler, lf4, havoç, hercüles, droit tasarımları, teknoloji fabrikası ürünleri vs. gibi şeyler olmasın

Son düzenlenen: 24 Ekim 2016
    anakin5555 bunu beğendi.
  5. _DODGE_

_DODGE_ User

Olabilir.

6. konusmak81

konusmak81 User

credıyle aldıgımız bır urunu gerı sattıgımızda yarı fıyatını bıze verıyosa aynı sey urılı malzemeler ıcınde olmalı o zaman ısde adalet yerını bulmus olur

7. zaten özel eşyalar flan koyulmucak neler koyulacağını yazıya eklemiştim ben istersen bakabilirsin

anakin5555 bunu beğendi.
  8. güzel olur +1

9. olsun desteklemiş oldum :)

anakin5555 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.