Oyuncular Arası Malzeme Değiştirme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ΣЛÐΣΓMĨΓДÇ tarafından 25 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

ekipman değişimi olsun mu?

1. evet

oy sayısı 8
    47,1%
  2. hayır

oy sayısı 9
    52,9%
  1. Oyuncular arası her şey olmayabilir örnek modüller, silahlar gibi malzemelerin birbirleri arasında takas veya krediyle değiştirme olsa nasıl olur diye bir fikir geldi aklıma

2. lEfe

lEfe User

Her oyunda oyuncular arasında ticaret olur ama malesef darkorbit te ticaret olmamalı
    Çünkü örneğin pro lazer kasmak çok zordur mesela adam 3günde 3 tane 17lwl pro görevleri tamamlanmış gemi yapar kendi çarına 60pro atar. Kötüye kullanıma çok açık 3 günde 60pro

3. bence de öyle sınırları olmalı o yüzden seviyesi yüksek olan ekipmanları takas yapamasın

4. lEfe

lEfe User

Yapılacaksa kaynak malzeleri belki bir ihtimal olabilir
    xenomit oil eır seprom pet yakıtı vb...

5. leylü

leylü User

selam zaten dengesi olmayan bir oyunu daha da dengesizleştirir sadece

6. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun bir şekilde düzenlemenizi rica edeceğim. Aksi takdirde 24 saat sonra konunuzu kapatmak durumunda kalacağım.

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak değiştirdiğiniz için teşekkür ederim. Konunuz şu andan itibaren Index bölümünde yer almaktadır. Oyuncu arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece raporlarımıza ekleyeceğiz.

Teşekkür ederiz :)

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 May 2021
  7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Düşünce belki iyidir ama uygulamada ( oyuna gelirse ) bir sürüsü sıkıntı ve suistimaller olacaktır. Yani bir açığını filan bulup bunu sömürürler. :)

Golden68 ve militaryship-3 bunu beğendi.
  8. Yalnız kurt misali takılan oyuncuları daha da strese sokar gibi geldi . Atıyorum benim geniş çaplı bir klanım olsa ve elimde fazladan kaliteli modül/seprom/item falan filan olsa hepsini takas yöntemiyle dağıtırdım , yani yüksek seviye oyuncularla yeni başlayan oyuncuların takas yapmasını engellesen bile yeterli olmayabilir . Oyunun daha dengeli ve bugsuz olduğu dönemleri görürsek , o zaman takas olayı oyuna renk katabilir . Bir çok oyunda takas sistemi mevcut o_O

_KIYAMET_ bunu beğendi.
  9. oyun zaten sıkıntılı dengesiz güçlü olan daha güçleniyor zayıf olan zayıf kalıyor belki başı boş gezenler de bir klana girer diye düşündüm birden

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Dediğim gibi :) düşünce iyi niyetli olabilir ama server'a getirilirse illa bir sömürü yolu bulunur. Bu sefer zayıf , klansız veya tek oynayanlar daha zor duruma düşebilir. :D :)

Mineral bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş