Öneri Oyuncular Arası Ticaret-Pazar Sistemi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve P.Ø.R.$.Ĉ.Ħ.Є[55] tarafından 24 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

?

1. Gelsin

65,2%
  2. Gelmesin

34,8%
  1. Oyuna oyuncular arası ticaret-pazar sistemi getirilmeli. Bu sistemi bu özelliği kullanan diğer oyunlarda olduğu gibi oyunu diri tutacaktır.

2. oyundaki pek çok sorun düzeltilene kadar hiçbir şey gelmemeli, sanki oyunda daha öncelikli sorunlu hiçbir şey yokmuş gibi bu tarz konu açmalar ise ya akıl sağlığını sorgulatır ya da oyundaki pek çok sorundan özellikle bağlantı sorunlarından muzdarip insansanlarla dalga geçmeyi gösterir. Kendinizle dalga geçebilirsiniz ancak şahsım ve benim gibi düşünen temsil ettiğim arkadaşlarımla dalga geçilemez söyleyivereyim.
    Bu tarz konular yerine sürekli oyunda sorunları dile getirmemiz gerekiyor öneri kısmında bilhassa özellikle oyuna bir yenilik gelmesiyle ilgili değil, herkes böyle olursa belki teknik ekip ve yöneticiler bazı şeyleri ciddiye alır sizi tiye almayan birilerinden yenilik istemek nasıl bir seviyedir ben bilmiyorum bilmek de istemiyorum çünkü ben nefsime acırım hak ettiği değeri vermek isterim.
    Not: Konu sahibi bütün bu söylediklerimi kişisel algılamasın. Çünkü bir süredir bu tarz konu başlıkları görüyorum burada patlayıvermiş oldum yoksa bu yazdıklarım sadece senin payına değil bu gibi konu açan arkadaşlar da dahildir.

Son düzenlenen: 24 Mart 2024
    oben bunu beğendi.
  3. bence item aktarma mutlaka olmalı silah veya havoc zeus gibi droid tasarımları aktarılabilmeli böyle bir şey olursa süper ötesi olur :D

4. .Mephistos.

.Mephistos. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.