Destek Oyuncular bilgilendirilmeli

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve yılmazcan47 tarafından 24 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

ne dersiniz

1. evet

96,4%
  2. hayır

3,6%
  1. merhaba bildiginiz gibi merkez ekip bize uzun zamandır bilgi vermiyor
    forumda paylaşmak degil bazen herşey
    youtubede onceden gelcek şeyler ile ilgili çalışmalarını ucundan gosterirlerse fena olmaz hani .

Yeni Client oyunun indirmeli olması misal aşagıdaki videolardaki gibi çok fazla bilgi verilmeden ip uçları ile paylaşılabilir
    not : aşagıdaki videolar çok eski ona ragmen 2016 senesinde berserker videoda göze çarpıyor ..
    ilgili video 01.25 dk =

benzer videolar

2. Böyle şeyleri her zaman samimi ve sıcak bulmuşumdur. Yapılmaya devam etmesi oyuncular için güzel ve eğlenceli olabilir.

yılmazcan47 ve Luminous bunu beğendi.
  3. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Açıkçası bu fikir benim de çok hoşuma gitti, videoları izlemek gerçekten keyif verici.

Konunuzu bölüm kurallarımıza uygun şekilde açtığınız için teşekkür ederim, konunuzu takip edeceğiz ve yeterli çoğunlukta desteği elde ettiğiniz takdirde raporlarımıza ekleyeceğiz. Buna ek olarak konunuzu index konusuna eklemiş bulunmaktayım.

İyi forumlar dilerim.

4. asii21

asii21 User

Çok haklısını kesinlikle katılıyorum forum çalışanlarınında bunu dikkate alıp iletmelerini isterim

yılmazcan47 ve Luminous bunu beğendi.
  5. teşekurler
    teşekurler
    teşekurler

amanın gı bu ne

konu hala güncel

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ağustos 2020
    Luminous bunu beğendi.
  6. Güncel bir duyuru oyun fatihi oyuna geri dönebilcegini söyledi güzel bir kitlesi var oyuna renk katabilir
    Yorumlarda başlamasını dilerseniz oyun için iç açıcı olacaktır
    not : benden selam soylemeyi unutmayın

7. TR ekibi bunlara alt yazı felan eklese bari youtube'da yayınlıyorlar herkes açık bir şekilde alt yazı ekleyebilir, burada ingilizcesi berbat olan insanlarda mevcut.

Zaten çoğu yenilik 2017-2016'dan beri artık sık dile getirilmiyor. Direk geliyor bitiyor iş.

Eskiden samimiyetle bir ortam vardı Rick Dekard Türkiyeye gelmiş burada İstanbulda etkinlik düzenletmişti 2013-2014 gibi. Artık bu tip şeyleri göremeyeceğiz çünkü oyunun her yerinde yozlaşma var.

Klanlar her şeyi tekelinde tutmaya çalışıyor. Zamanında foruma bayan bir adminin TR3'de tosun paşa ile balık ekmek yerken ki fotoları atıldı anında dava edileceksiniz diye geldi konuyu bastı o malum şahıs.

Kısacası ben artık DO'nun kapatılması gerektiğini düşünüyorum bu oyun daha yürümez kapanacaksa kapansın artık herkes kurtulsun.

8. Bakalım zaman bize neler göstercek bu oyun için herkes kapanır oyun berbat diyor senelerce ama oynuyoruz hala

9. Ben bıraktım gene yılmaz fazla umudumda kalmadı :D bigpoint yöneticilerine yıllarca anlatmaktan dilimde tüy bitti.

Adamlara bir çok fikir verdim oyunu güzelleştirebilecek çok geç oyuna eklediler. Ben burada kendimi paraladım kaç sene milletle kaç kere tartıştım. Malum kişilerle burada bir ton kavga çıktı ama görüyorum ki bir arpa boyu yol alınmamış.

org2BordoGüç ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  10. Güzel bir konuya değindin bende bu konuda konu açmayı düşünüyordum :)

Oyunda yeni gelen bir şey hakkında genellikle hiç bir bilgi yok.

Ör Mega mayın rakibine hasar verir.

Böyle abuk sapuk bilgilendirmeler var.

Daha açıklayıcı olması gerekirken sürekli oyuncuların kafasını karıştıracak bilgilendirmeler var.

Enternal kapısından 100.bölümden sonra uri vermiyor mesela bunu not ekleyip bilgi verebilirlerdi ilk çıktığında aşırı gelen geri dönüşlerden sonra açıklama yapma gereksinimi buldular.

Umarım bunu merkez ekibi dikkate alır.

yılmazcan47 bunu beğendi.
  11. Güncel

12. Bigpoint bir diğer oyunu DSO
    oyuncuların 80 sorusunu cevapladılar
    hem türkçe hem ingilizce çeviri şekilde videoyu hamuluk çekmiş Darkorbit neden bunları yapmıyor ?

*FastMonster* bunu beğendi.
  13. Evet eskiden twichden canlı yayın yapıyolardı. Şimdi ise ses soluk yok. Ayrıca berserker 2016 tasarladıysa vay halimize aradaki zamana bak.

Şu video çok hoş yalnız

Son düzenlenen: 7 Mart 2021
    yılmazcan47 bunu beğendi.
  14. Twitchde sürekli kupon, kod istiyip duruyor insanlar adminlerde artık kupon mupon yok diyordu sonra tümden kaldırdılar malum bir şahıs vardı bilen bilir... İsimini vermeyeyim şimdi...

15. guncel

Sayfayı Paylaş