Geri bildirim Oyuncular Kendi Hesaplarını Ayarlar Kısmından Silebilmeli

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve dodge1234c tarafından 2 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce?

1. Evet

65,0%
  2. Hayır

35,0%
  1. dodge1234c

dodge1234c User

Arkadaşlar merhaba ben bu konuda fikir belirtmek istiyorum. Oyuncular ayarlardan kendi oyun hesaplarını silebilmeli. Ancak 7 gün süre verilmeli mesela 7 gün içerisinde oyuncu vazgeçerse gemi silinmeyecek.

7 gün sonunda gemi şayet oyuncu kapatmak istemişse hesabını tamamen sistemden silinecektir.

YÜCE_BABA bunu beğendi.
  2. evet bende böyle bir fikir düşünmüştüm ama sen yazdın bencede böyle birşey olmalı :) oyumu evet olarak kullandım umarım tutar bu konu

3. ŞahFD

ŞahFD User

Şahsen pek mantıklı gelmedi.
    Sıralama oyucusu adam hesaba 50 bin tlden fazla para yatırmış
    Canı sıkılıyor hadi hesabı sileyim öyle bir kafadan geçiriyor, Bir hafta geçiyor adam diyor geri gireyim sıkıldım bir iki canavar keserim ama hooppp! Gemi silinmiş bir anda gaza gelinmişlikle

Bu sonuçta bir sosyal medya değil ki?
    Buna emek veriyorsun para veriyorsun niye silmek isteyesin?
    En kötü kapatırsın oyunu çarpidan girmezsin gemin öyle durur
    Ayrıca hesabını çalan bir oyuncuda oyun hesabını 7 gün gibi bir sürede silebilir eğer geri almak için 7 günden fazla süreye ihtiyacin olursa

Nereden tutulusa tutulsun saçma bir konu :)

Sanırım birisinin hesabini silmek istiyorsunuz o yüzden açtiniz konuyu :D

Hackerlara ve hırsızlara tam gün doğmalık

Eskiden lf4 falan hangardan siliniyordu daha sonra önüne geçilmek için gemi boşaltimlari engellenmesi için önemli öğelerin silinmesi iptal oldu

Neyse anlatacaklarım bunlar

Böyle oyuncuya bir fayfası dokunmayacağı konular açmak yerine ne bilim,

İstila, çılgın cubikon, demaner, nüfüs etkinliği gibi etkinlikler geri gelsin

Kalın sıkma eskisi gibi olsun, full lf4 full prometheus lazer rengi değişsin ve farklı dursun gibi gibi konular üzerinden fiki ve kafa yormak oyun ve oyuncu için daha bir mantıklı ;)

4. dodge1234c

dodge1234c User

Discord kullaniyorsaniz çeşitli önlemler olduğunu görürsünüz sadece kendi hesabımı kapatmak istiyorum.

Maalesef ki yaşadığım saçmalıklar artık gına geldi yani bir oyun ancak bu kadar oyuncularına değer vermez ve hor görür... Zaman ve para kaybı...

Ne kadar oyun hakkında eleştiri yazsak düzeltmeye uğraşsak birilerinin hoşuna gitmiyor maalesef ki...

Ayrıca Hackerlar bu tip şeylerle uğraşmaz adam neden birisinin hesabını patlatmaya çalışsın ki ? Script kiddie ve lamerler yapar bunu... Hacker gider bütün Database i patlatır verileri şirkete kendilerine parayla satar ;)

5. WolfWar

WolfWar User

Hesap çalınmaları açısından çok tehlikeli malesef -1

ŞahFD bunu beğendi.
  6. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim. Fikrinize üyelerimizin desteği arttığında raporlarımıza ekleyerek üst mercilere ileteceğiz.
    Ayrıca konunuz Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex'e eklenmiştir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Eylül 2019
    dodge1234c bunu beğendi.
  7. sonuna kadar destekliyorum

8. DraydiBoy

DraydiBoy User

basit düşünüyorsun eğer birinin çarının şifresini ele gecirirsen silmek yerine daha güzel şekilde kullanabilirsin silmek hediye olur rsb x4 falan sil komple şerefi eksi düşür git kendi adamını kes sep varsa sıfırla chat den küfür et büyük ban ye belki carı bile banlatırsın tp kaybı da yaşar açık kapılar varsa git bilerek patla kapıları çöp et klandanysa kendi klanına söv falan filan daha çok şey var bunlar anlık aklıma gelenler eğer gercekten zarar vermek istersen çar silmek falan ödül olur :)

konu hakkında fikrim olumlu +1

Sayfayı Paylaş