Oyunculara Yardım Eden Robotlar

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ADAMIN-DİBİSİN[CİXX] tarafından 26 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Robotlar Gelsin mi ?

1. Evet

68,4%
  2. Hayır

31,6%
  1. Arkadaşlar ben hepimizin içine dert olan bir sıkıntıyı paylaşacağım ve çare bulunur düşüncesi ile anlatacağım umarım arkadaşlar adminler görür ve çare bulur.
    Bilindiği üzere hades low garantina gibi kapılara ve görevlere adam bulamıyoruz.
    Ben diyorum ki.
    Özel robotlar çıkartılsın her oyuncu başına maksimum 7 robot olsun ve full olsun.
    Oyuncular bu robotları paket ile satın alsın.
    mesela 7 robot kiralamak aylık 30 Tl gibi bir fiyat olsun.
    Bu robotlar ile karantina hades low gibi kapıları yapabilelim.
    oyuncuların istediği miktarda robot oyuna girsin ve görev veya kapı yapılsın.
    Bir nevi yapay zeka meselesi.
    Lütfen sesimizi duyun oyunun bir anlamı kalmadı.
    karantina yapacam oyuncu bulamıyorum.
    low yapacağım oyuncu bulamıyorum.
    yeter artık.

2. karantina ve low yapmaya ihtiyacı olmayan full + full arkadaşlara da cazip gelecek karantine ve low a özel görevler çıkarılsa bu sorun daha da rahat çözülür

JohnShepard ve -crusmaster99- bunu beğendi.
  3. vallahi adam bulamıyoruz üzülüyoruz.

Bl görevlerinde süre sınırı kalkmalı bence.
    Zor bir harita.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 May 2019
  4. Oyuncu bulamama konusunda haklısın ama çözümün acayip uçuk olmuş bunun yerine chate grup için birini bulma odası açılabilir,grup kurma haritası açılabilir,veya haftanın bir günü diğer türkiye serverlerindekiler ile beraber oynama şansı olabilir.

licht555 bunu beğendi.
  5. Bilmiyorum hocam ama çözüm bulunmalı.

6. oil sadece 3 gemıyı elde etmekte kullanılmasın scarp gibi değerli olsun. diğer mazleemelere de konulsa mesela promuthus almak için 10 adet gerekli gibi. o zaman bak karantina değerlenmiyor mu. low da kapı ödülü yok en azından 5 yeşil anahtar 5 gunluk dosya gibi şeyler verse cazip olur.

militaryship-3 bunu beğendi.
  7. Bu iş görürdü

*FastMonster* bunu beğendi.
  8. Viraaa

Viraaa User

kusura bakmada hades icin fulll destekliii adammm bulamionuz.normal desteksiz hades yapacaklarida hadese almionuz.bisey anlatiyosun bari tam anlat.

[][][]-[][][] bunu beğendi.
  9. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu Index konusuna da eklenmiş bulunmaktadır.
    Ayrıca daha rahat anlaşılabilme adına konu başlığınızı düzenlemiş bulunmaktayım.

İyi forumlar.

10. Gemim düşük olduğu için ödülleri bölmemem için kimse Hades'e almıyor kapı aylardır duruyo bi işe yaramadan böyle bir şey olursa güzel olabilir

ADAMIN-DİBİSİN[CİXX] bunu beğendi.
  11. ateistkeci

ateistkeci User

Gerçekleşmiş bu galiba

Sayfayı Paylaş