Oyunda Bağlantı Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .SİHİRBaZ. tarafından 21 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Countdooo

Countdooo User

böyle seviyesiz yaziya cevap beklemezsin herhalde..

2. tyaman22

tyaman22 User

ben oyun giremiyorum başla diyorum yükleme kısmı sonuna kadar geliyor başla yazısı gelmiyor kalıyor

3. Mega saatlerden beri oyuna giremedim yükleniyor yazısında tıkanıyor.

4. yükleniyor yazısı tamamen doldu ama hala oyuna giremedim.

5. Oyuna giremiyoruz ! sonuna kadar geliyor kalıyor. Darkorbit sıkıcı olmaya başladı artık.Anlaşılan 01,00 dan sonra denemeliyiz. Ya arkadaşlar, hani etkinlik çıkarılıyor ya bu etkinlikler girmeyenleri bağlamasın daha güzel olmazmı?

6. onemli deilde lf4 gelmiş ganimetleri açamadAN bitecek .

7. oyun sorunu çözüldümü çözüldüyse ben ndn giremiyorum adminim yardım edin

8. Sacriface

Sacriface User

1 saattr giremiyorum

9. akşam saat 18:00 den beri sorun devam ediyor,, ve şu an saat 23:50... oyuna girebilen mutlu azınlıktan birisiydim,, oyun o derece kastı ki çıkış yapmak zorunda kaldım ve artık bende giremiyorum.. oyunda an itibariyle kaç kişi kaldı bilemiyorum ama bana kalırsa aktif oyuncu sayısı görevli cm sayısından az şu anda ...

10. vallahi bu nedir ya bigpoint oyunları geliştiricem diye mahvediyor. bu nedir ya

11. Birileri bu açıktan faydalanıp LF4 leri kaptı desenize,oyuncu yok LF4 çok :)

0(-_-)0[ons]0(-_-)0 bunu beğendi.
  12. o kadar anahtar boşa gitti telafisi olmalı ! kaç saattir bekliyorum gezmeye gidicektim gitmedim sadece bekliyorum !!!

13. Merhaba ,

Bugün oyunda yaşanan sıkıntı genel olarak yaşanmıştır. Fakat şu anda oyuna girişte bir sıkıntı gözükmüyor.

- Tarayıcınızın çerezlerini ve önbelleğini temizleyiniz.
    - Modemi kapayıp 5-10 dakika sonra açıp deneyiniz.

- Yükleniyor kısmı dolup BASLA yazısı geldiğinde tıkladığınızda Bağlantı kuruluyor ekranında kalıyorsa virüs programını geçici olarak devre dışı bırakıp deneyiniz.

İyi forumlar.

14. Lütfen adminim yapmayın saydıklarınızı saat başı yapıyoruz ben beklemeyi tercih ederim .Herkesin bilgisayarında aynı sıkıntımı var .

15. kıyamet modum konu kitlenmesiyle sorun çözülmüyor 2 saattir oyuna girmeye çalışıyoruz sizin söylediğiniz şeyleri bizde biliyorz yazdığınız cevap insanları tatmin etmiyor

16. adminim lf4 günü boşa gitti valla ganimetlerimizi açamadan gitti bunun bir telafisi olacakmı?

17. admin dalgamı geçiyon adam seçiyon dediğini yaptık olmadı bunca insanı kandırıyon mu napıyon düzgün bi açıklama yapın bıktık

18. Jameika-TR

Jameika-TR User

Kesin bişi yok ama bence düzeldikten sonra bi lf4 günü daha yapabilirler

19. LF4 Gününün telafisinin yapılacağını düşünüyorum

JackPot arena da tekrar edilecektir. Belli ki serverlarda geniş çaplı bir sorun oluşmuş.

Demaner etkinliğinde oyuncuların şikayetleri artınca Demaner yok eden oyunculara , Havoc tasarımı vs verilmişti.

BigPoint ' in oyuncularını mahcup etmeyeceğini düşünüyorum ve ümit ediyorum

Şuanda genel anlamda tek istek oyunun düzelmesi ve açılması gibi görünüyor

Saat Şuan ; ( İstanbul Saati ile ) 00:15 , Saat 01.00 ' da Ganimet Kutusu etkinliği bitecek.

O yüzden bu durum için beklemeye gerek yok artık sanırım

O Bakımdan gerekirse sabaha kadar sürsün , ama sorun kökünden sağlam bir şekilde çözülsün diyorum ben

Gündüz giren oyuncular , umarım hızlı bir oyun görürler karşılarında

.SİHİRBaZ. ve Jameika-TR bunu beğendi.
  20. Sacriface

Sacriface User

admin sorun devam ediyor cözüm bekliyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.