Geri bildirim Oyunda donma kasma

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 29 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Oyun istemciye yük bindiriyor benim istemcim i7 6700 HQ olmasına rağmen 2d oynayamıyorum.

Feci derecede kasma ve donmalar oluyor 3d oynuyorum orası da belli bir süre sonra kasmalar başlıyor.

Bu oyun dünyanın en iyi oyunu değil yada en iyi oyunlar arasında yerde almıyor.

Şuan da büyük sıkıntı var bunu optimize edilmeli oyunu akıcı oynayabilmeliyiz.

İstemcinin donmasını hiç saymıyorum konumuzla alakası olmadığından.

2. titans___

titans___ User

oto da oynuyanları kesmek lazım servır kaldırmıyor , neti ne olarak kullanıyorsun mesela bende de sıkıntı oluyor ayarları düşüyorum oyunun kendi kalite ayarlarını birde tavsiye edeyim ücretsiz driver güncelleme sitesi var ordan para vermeden sürücülerinizi güncel mi kontrol edin birde her yerden indirme yapmayın hatta internet de gezdiğiniz sayfaları kontrol eden ürünleri kullanın onlar da gerçekden etkiliyor benim oyun için ahım şahım bilgisayarım yok gerçi döviz yükselmeden önce almadık düşer dedik tam aksi oldu drivers cloud diye ücretsiz bir site var reklama girmez heralde hani bedeva olan bir sayfa virüse karşı bakıyorum öyle indirme sitelerine Türk olanlara güvenmiyorum açıkcası bununda altını çiziyorum yabancı siteler de filehippo filepuma da kullanabilirsiniz de .

3. Ben çok araştırma yaptım bundan emin olabilirsin herşeyimde güncel ama 2d ölüyor oyun bende.

titans___ bunu beğendi.
  4. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

İstemcide birleştir açıldığında yaşanan donmaları raporlamıştık ama genel olarak 2d oynanışında bir sorun yaşıyorsanız bu işletim sistemine rağmen bunu da raporlarıma ekleyeceğim.

Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. :)

İyi Uçuşlar!

5. Bu oyun 2d sürümde daha akıcı halen getirsinler benden ne isterlerse yaparım :D

Aşkım olan inferno spetrum u 2d oynamak çoooook isterim.

YARGU bunu beğendi.
  6. YARGU

YARGU Guest

2d boyut için adam tutmada kolay oluyor diyorlar ama ben 3d hastasıyım :D

Dontforgetme bunu beğendi.
  7. 2d adam tutmak bence daha kolay onun yanı sıra görüntü çok hoşuma gidiyor.

2d sürümde insta attığımda ne zaman biteceğini anlayabiliyorum ama 3d biraz daha farklı.

2d sürümde benim gözümde gemiler daha güzel gözüküyor özellikle inferno spetrum aşığım :D

Son bir şey 2d sürümde berserker oynarken ekranı geri çekince ruhu bedeninden ayrılıyor :D :D :D

Bunu oynayanlar bilir ama 3d olmuyor ;)

YARGU bunu beğendi.
  8. 2d grafiksel olarak 3d den daha çok hoşuma gidiyor en azından eski darkorbiti hatirlatiyor belki o yüzdendir,, Keskinlikleri gemi dizaynları ve detayları 3d'ye göre daha fazla..

Fakat 2d de adam işaretlemek Yargu modun dediği gibi imkansıza yakın hele 2d de centurion işaretlemek işkence...Hele birde hizliysa,, O yüzden 3d de oynuyorum 3d de gemiler daha yavaş ve işaretlemek daha kolay

Zaten toplu savaşlarda daha 2d kullanan görmedim, imkansıza yakın oynamak

9. YARGU

YARGU Guest

3d efektlerine bayılıyorum desem yeridir. (Aramızda kalsın) :)

Purgatory bunu beğendi.
  10. Purgatory

Purgatory User

Başlat ekranının arkaplanında olduğu gibi geminin içine atlayıp 3d fps modu ile oynayabilirsek ben de o zaman bayılabilirim :)

11. BUKANN

BUKANN User

şimdi 2d'de mi tutmak daha kolay 3d'de mi? ben 2d oynuyorum ve bayağı zorlanıyorum açıkçası