Öneri Oyunda en rahat kasılacak server iskandinavya 2

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SON..SOVALYE™ tarafından 12 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. evet arkadaşlar bugün sizlerin karışına bir öneri ile çıkıyorum.
    arkadaşlar evet kabul bomboş server iskandinavya 2 serveri ancak yeni başlayanlar veya çarını fulleyemeyen arkadaşlar bu servere doluşurlarsa emin olun kalabalıklaşır server.
    evet benim şuan pekte girmediğim çarımda 1 apis 8 iris 6 lf-3 1 lf-4 var dediğim gibi pek girmiyorum çara ancak oyunu düzenli bir şekilde oynasam full lf-4 hepsi 16 lvl bo-2ler aynı şekilde olur.arkadaşlar serverde lf-3 iris ve bo-2 3m gidiyor skaylabı çalıştırın aynı şekilde kasılın maximum 5 aya full lf-4 olmasada 15 lf-4 çarınız olur bu serverde düzenli birşekilde oynayan herkez full lf-4 sağlam çarları en kalabalık şirket vru en sağlam şirket ise eıc bakın yeni başlayanlar ve fullenemeyen tüm arkadaşlar bu servere doluşsun tıpkı yeni server gibi bigpoint.coma üye olup girebilirsiniz sadece bu servere ama fullenemeyen ve yeni başlayan herkez bu servere doluşsun emin olun yoğunluk sağlarsak iskandinavya 3 bile açılır bizim sayemizde sadece üzerine çullanın serverin fullenene kadar oyunu A dan Z ye öğrenmiş olacaksınız yani oyunu bilmeden fullenmezsiniz tek gereken şey sizin bu servere doluşmanız hem kalabalıklaşır hemde çabuk fullenirsiniz.benim önerim bu ha gelmezseniz o server boş yav dersiniz bilmem ama tavsiyem size bu server zaten siz bu servere dolarsanız türkler olarak kalabalıklaştırırız serveri isk3 bile açılır türk serverine çevirmiş oluruz.emin olun size garantisini veriyorum full lf-4 çar yaparsınız çok rahat bu swde tr serverleri aşırı kalabalık fullenmek imkansız para ödemen şart herkezde para veremiyor malesef oyuna dediğim gibi bu servere gelin emin olun hem istenilen adama erişiriz swde orta bir yoğunlukta kitle olur herkez swye tekrar bağlanır dolar sw hemde sizler fullenmiş olursunuz.
    okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkürler....

buda pilot profilim arkadaşlar ***********************
    karar size kalmış ama önermek bana düşer yeni başlayanlar falan bu swye gelsin kalabalık değil diye gelmemezlik etmeyin siz gelirseniz kalabalıklaşır sw gelmezseniz niye kalabalıklaşsın bigpoint.com a üye olun burdan iskandinavya 2 yi bulun

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ekim 2015

2. Merhaba,

Konunuzu uygun bölüme taşıyorum.

Forum kuralları gereği link paylaşmak yasaktır bu yüzden profil linkinizi kaldırdım.

İyi Forumlar

3. 1 yıl bile oynasan full gemi hayal olarak kalır. 21 tane LF4 için 1500 anahtar harcadım, indirimli olarak 1500 anahtar 1.3 milyon uridium demek. 24 arge 800 bin uridium demek. Tüm ekipmanın geliştirmesi ise indirimli olarak yaklaşık 4 milyon uridium demek. İki üç iris alınca kendini boş serverda full sanmışsın :)

4. tr serverleri bile bu kadar boşken iskandinavya öneriyosun kardeşim eskiye nazaran fullenmek artık daha kolay sadece emek harcaman lazım

5. Niye beğen butonu yok mesajında bilmiyorum ama bunu beğendim. Oyunda artık 8 iris 31 LF3 16 B02 ile full elite olunmuyor maalesef, hatta bu saydığım ekipmanla free şpsin, o 6-7 yıl önceydi boş hayaller kurmayın :)

6. SORRYAGA

SORRYAGA User

Amaç gemi fullemekse konun güzel ama ileriye dönük bakıldığında boş serverda fulledin ne yapacaksın.Tek başına cubi kesip duracak mısın.Bende başlarda tr serverinde başladım.Baktım oyunda birkaç fulden başka gemi yok düşman haritalarında bomboş dolanıyorum.Canım sıkıldı bende globalin bir serverine geçtim.Aynı eski zamanlardaki gibi haritalar kalabalıktı.Bazen ben birine yardım için sıkıyordum bazen başkası bana yardım ediyordu.Bir süre sonra globalde tek takılmak da sıktı kalabalıktı ama bu sefer de hem dilden anlamıyordum hem de tr serverlerine özel kampanyalardan faydalanamıyordum.Bende tr serverine tekrar döndüm.Yine tek takılıyorum ama en azından arada bir birileriyle konuşabiliyorum :DBence bi tr serverinde başlayıp gelişmeye çalışmak zor ama daha iyi olur....

7. Bende de yok şu an beğen butonu :)

Ayrıca biz boşuna TR sunucusunda başlamadık, etkinlikler vs. derken epey şey kaçardı yoksa :)

8. kardeş fullenmek kolay evet ama lf-4 fullemek tr serverlerinde sence kolaymı tr serverleri aşırı kalabalık avantaj kutusu bile toplanmıyor bulamıyorsun çünkü :) dolarsanız bu servere çok çabuk ful lf-4 16 lvl lf-4 lü çarın olur ben sıkça girmiyorum çarıma ama benim çarımda bile lf-4 var düşün bi :)

bu arada ben fullüm demedim sen nasıl okuyorsun yazımı açıkçası merak ettim :) tüm oyuna yeni başlayanlar isk2 ye başlarsa server zaten dolacak siz böyle dediğiniz için dolmuyor bu server bir akım başlatmalıyız bence boş serverlere dolmalıyız millet tr7 bekliyor işte isk2 falan tr7 gibi server :) ne bekliyorsunuz tr7 geçin bu swye başlayın mantıklı değilmi yeni server niye bekliyorsunuz :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Ekim 2015
  9. ne tr7 si kardeşim sen hayal görüyon tr serverlerinin neresi dolu orayıda bi açıklarsan güzel olur

10. t2 de oynuyorum ben dun cılgın cubide 80 kişi fln kestim abartısız gayet doludur tr serverleri diger serverlere gore.

11. amaç lf-3 fullemek değil oyunu daha rahat öğrenerek fullenmek tr serverlinde yeni başlayanlar bir cacık anlamadan bırakıyor oyunu çok arkadaş getirdim oyuna bir şey anlamadı oyundan öğretmeme rağmen oyunu bıraktılar çünkü kasılamıyorlar

12. sk1 olsun sk2 olsun eger bulundugun klan saglam deilse kasılamazsın server boş bıle olsa talon keserek gemı fullenmıyo sonucda

13. osman git ders çalış

14. istersen sk1 e gel ayyıldızı sor dersi sonra calıstırıyım gelırsen benı bul ayyıldızdan

15. ben seni tanıyom sende beni iyi tanıyon

16. R0MJKE

R0MJKE User

:D bu yazıyı böyle duvara asmak lazım. eskiye nazaran fullenmen artık daha kolay. :D:D:D
    sadece emek harcaman lazım :D kardeş 3yıldır fulleyemedim . ne emeği o.
    bot emeğimi yoksa 24saat robot gibi palladium emeğimi yoksa 5milyar harcama emeğimi hangisiydi o emek :D

17. Merhaba ,

Kimseye karşı bu şekilde suçlayıcı mesaj yazmayınız. Bu seferlik uyarıyorum fakat bir daha olursa kurallar neyi gerektiriyorsa uygulamak zorundayız.

İyi forumlar.

18. R0MJKE

R0MJKE User

suçlama yapmadım adminim kuraları uygulayın kendi kafanıza göre :D 100kişilik oyunda kurallar ezberlettiniz sagolun :D oyunun ne oldugu ortada :D

sadece meraktan soruyorum nerden suçladıgım kanısına vardınız o kadar gülücüklü mesajta.emojilerin anlamını acilen öğrenmeniz laazım bence :mad::mad: ben sadece orada eğlence amaçlı bir soru sordum ki arkadaşın alındıgın sanmıyorum alındıysa ondan özür dilerm.
    He birde mesajlarım birleşik değil diye ban atacaksanız atın sor sormadan.
    ama merak ediyorsanız DÜZENLE seçeneği mevcut değil ondan dolayı 2mesajı birleştiremiyorum eğerki atacaksanız gene atın çünkü kurallar gereği atılmam gerekiyor :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Ekim 2015
  19. تأثير

تأثير User

Saçmalık. Eğer az kişinin olduğu, kasmanın kolay olduğu sunucu arıyorsanız tr5 ve tr6 hala çok güzel alternatif. İskandinavya serverine giderseniz zaten kalabalık olmayan serverlerde sizinle oynayacak bir kişi bulamazsınız. Ve artık zaten kasmak çok kolay. Ben ilk başladığımda 10 günde 8 irisli gemi yapmıştım. En kötü 3 haftada geminizi 8 irisli elit yapamıyorsanız, kasma konusunda sıkıntı yaşıyor olmalısınız.

20. Merhaba ,

Siz espiri olarak yazabilirsiniz fakat buradan tartışma başlayabilir. Kaldı ki emotion kullanmanız sizi haklı çıkartmaz. Gerçi büyük olasılıkla yine anlamayacaksınız.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.