Öneri Oyunda en rahat kasılacak server iskandinavya 2

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SON..SOVALYE™ tarafından 12 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İskandinavya2 hayalet server gibi, online üye sayısı akşamları 15-20 oluyor. Onlarda ya 5-3 haritasında Palladium topluyor ya da x-6 haritasında Cubikon kesiyor(Cubiyi global bir NPC gibi görmeyip başka bir pilot sıkarsa anında çatışma başlıyor.)
    Uzun süre orada oynamış ve TR2 ye geçmiş bir üye olarak bu serverda vakit kaybetmemenizi öneririm arkadaşlar. Zaten kalan Türk sayısı yaklaşık 30 olmakla beraber çoğunun yaş ortalaması düşük, oyun oynamaktan bihaber kişilerdir.

2. R0MJKE

R0MJKE User

%100 katılıyorum .. bu arada ben LINKIN*ALIVE ismen hatırlarsın belki...
    iskandinavya 2 serveri yaş ortalaması = 15. çogu konuşmayı bilmeyen sadece agızdan küfür fışkıran kişiler bilen bilir zaten.
    İskandinavya 2nin en güzel yanı insanın kafasına "Türkün Türkten başka DÜŞMANI yoktur" düşüncesini kazıması. Çünkü herkes ile iyi anlaşabilirsiniz ancak malum yaş grubuyla asla. (en ufak bir ırkçılık yoktur) Bende Türküm ama gerçek bu.
    Serverin %30 Türk %30 İspanyolca bilen Latin insanlar. (mex, br , col ) fln

3. Tavsiyemdir, çok kalabalık bir sv de başlamayın, çok boş da olmasın, ama eğer fullenmek istiyorsanız önce internet üzerinden ya da oyundan klanı sağlam biri bulmanız gerek, klanda 2-3 milyar kredi olucak ve sen klana girdikten bir sürü sonra senin irisleri falan tamamlıycak bulursan böylesini ne güzel

4. Boş sw olması daha iyi değilmi gidip 4-x te bolca kutu toplayın pala toplayın tr serverlerinde 1kutuya 5pet saldırıyor :D

5. Kastığın elitleri düşman gemi bulamayıp yaratığa vuracaksan pek zevki kalmıyor. :D

6. Bir kutuya 5 petin saldırması o kişilerin senin gibi online olmayışındandır bu haksızlığa bir son getirilmediği sürece 10 pette bir kutu için toplama yapar bu pala içinde geçerli bir durumdur şuan pwplerde iğne atılsa yere düşmeyecek kadar online olmayan onlinelar vardır yani bu oyun artık eskiden olduğu gibi botçulara kalmıştır ve bu bitse yenisi kapıda bekliyor gibi.:D

7. Papaz™

Papaz™ User

kardeşim benımle iletişime geçer mısın

8. nasıl iletişime geçebilirim hangi sw desin ve oyuncu ismin mi?

arkadaşımız isk2 dekiler hep 15 yaşında falan diye şuan oyunun %80 i 18 yaş ve altı bunu net bir şekilde araştırmana gerek yok oyunda kime sorsam yaş 15 falan diyor ve benimde yaşım 16 ama gayet insan gibi konuşuyorum konuşma şekli yaşla alakalı birşey değil kafayla alakalı bana göre

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Şubat 2017
  9. Kerimbaba7

Kerimbaba7 User

10. beyler biraz uzun olacak ama sonuna kadar okuyun vaktiniz varsa
    kalabalık serverde oynayıp arkadaş edinip dost edinip grupça klanca kasılmak istiyorum derseniz tr serverleri tabiki en iyi serverler ama bu serverlerde kasılmanız biraz zorlaşacak palladıum toplamanız sıkıntı 4x haritalarda kutu sıkıntı kendi ana haritalarınızda kasılırken baskınlar yiyeceksiniz hatta o haritalarda uzun süre baskın olacak ve uzun bir süre kasılamayacaksınız 2 3 saat civarı.
    ama sakin olsun hayalet diyorsan global avrupa global amerika veya iskandinav serverleri daha iyi bence en iyisi tr serverleri dostun olur sıkılmazsın rahat olursun kasılmadan yana bide en güçlü şirketi seçersin hiç sıkıntın olmaz :D:D:D

11. titans___

titans___ User

tr3 servırı seçecekseniz mmo veya vru olun eicden kankalarınız olur ama eicli eicliye sıkarr malesef şeref puanı düşmesin diye hala eicdeyim ve kim kim belli değil

12. sunlime

sunlime User

Yazıcak yer bulamadım doğrusu buraya yazim dedim TR1 oynayan arkadaşlar gelin beraber oynayalım doğrusu tek canım sıkıldı klanımda yok beraber takılırız bu arada EIC im :D

13. titans___

titans___ User

valla diğer servırları bilmem 1 çarım var tr3 de eicim orda kim kime dum duma adam fulse havassından artistliğinden geçilmiyor hani bakyorum beraber takılan klanlar sonradan kanlı bıçaklı ağza alınmıycak kelimeler saygı seviyesi kayıp altı üstü oyun ne olcak abd size şeref madlyassımı vercek yada rusya ne bileyim manevi mertebemi alıyorsunuz neyin kafassındalar çözemedim orda chatde böyle yazınca kızıyorlar bari burda dert yanayım dedim

14. sunlime

sunlime User

Boşver sen oyununu oyna güzel vakit geçiriyorsan gerisini boşver

15. titans___

titans___ User

işde güzel vakit geçirdiğimde oluyor da milletin havası nedir hani birincilik için bu kadar para veren var en değerlisi zaman burda harcadığım zamanla ünversite biterdi heralde eğlence olayı yok kalmadı oyun kasdı deriz netimz suçlu millet hile kullanıyor deriz yalancı muamelesi görürüz çar ful artı ful çok kişiye kafa tutuyom da durduk yere deği bir sıkıntı yapmayanla neden uğraşyom adam hile de kalkanda uğraştıryom adam bana ayar oluyor diyor ayar oldum e zaten ben sen hile kullanıyon diye ayarım ne demişler kalp kalbe karşıymış uyz çok malesef doğrucu davut değilim de sevmiyorum reel hayattdan kaynaklı çok akıllı geçinen var kesyorum bir şekil önüme düşüyorlar hani birinden kaçarken sonra beni aryorlar nuhaha muhahaha o zaman aldığım zevk değer diyorum

16. sunlime

sunlime User

Dediğim gibi takılma bak zevkte alıyomuşsun boşver oyununu oyna şahsen ben öyle yapıyorum oyun bu sonuçta..

17. iskandinavya 2 server diye bir şey mi var :D bende çıkmıyor

18. Haha çok haklısın ya

19. Vaov çok haklısın

20. Abi bu arada sa ben ayyıldıza girmek istiyorum ama alırmısınız bilemiyorum bi denesenizmi beni almaya

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.