oyunda hata var

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ÐλŁ¥λИ-55 tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oyunda örneğin ageys gemisindeyim hangarda dururken oyun anasayfasından goli geçtğim anda ageyse hazırladığım slotlar goliye geçiyor hızlı slot çubuklarında daha önceden böyle bişey yoktu hangi gemiye nasıl ayarladıysak öyle kalıyodu ama şimdi kalmıyor hep yeniden ayarlamaktan bıktım

2. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

oyunda hata yok ama siz ageiste geçtiyiniz zaman etkinlşeştirdinizmi ve etkınleştırmedi isenız komfıgasyonlarınız bozulur devamlı sıkıntı yaşıyor ısenız birde supoorta bıldırınız gemınız incelemeye alınsın

keyifli forumlar

3. modum şimdi örneğin vegayım vegaya göre ayarlamış olduğum bi slot var sonra 5-2 ye gitmek için 5-2 de olan ageys gemimi aktifleştiriyorum aktifleştrince ageysta ayarlamış olduğum slot lar yerine vegadakiler geçiyo ama çıkış atıp hangarı aktifleştirip oyuna girince olmuyor bunu 15- 20 kişiye sordum herkeste aynı sorun var

4. viper1903

viper1903 User

bende sürekli gemi değiştiriyorum aktif olarak 4 hangar ımı da kullanıyorum ama dediğin hata bende olmuyor.
    ama böyle bir sorun varsa bizde de olabilir düzeltilmesi lazım.

5. Sennar23

Sennar23 User

aynı sorun bendede oluyor fakat pek kötü birşey değil ayarlardan düzeltmek 2 dk alıyor :)

6. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konu incelenmek üzre teknik ekibe iletilecektir. Bildiriminiz için teşekkürler.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.