oyunda ilerleme

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ACID tarafından 19 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ACID

ACID User

merhabalar oyunda yeniyim. hedefim guzel bi farm hesabi yapmak o yonde ilerlemek istiyorum. pvp den ziyade farklamak gorevler vs daha cok hosuma gidiyor. nasil ilerlemem gerekir suanda leonov ve pet paketi aldim onlar mevcut onun disinda bo2 lf3 vs hicbirsey almadim. iki tane iris 5 tanede flax mevcut. arge vs sifir leonov kullaniyorum. hangi kapilara ilk yonelmem gerekir uri harcamasi nasil olmali sizce? biraz taktik birazda rota istiyorum sizden :) bu arada kuresel servera gectim yeni acildigi icin ondandir herhalde acik arttirma fiyatlari asiri ucuk. leonovla x-3 x-4 de credi kasamiyorum extralardanda hicbirsey alamadim daha :)

2. para yatıracaksan önce ne alacağına iyi karar ver 50 liraya 60m uri alanlar var iyi düşün yani

PΘSΞΨDΘΠ bunu beğendi.
  3. Öncelikle hoş geldin oyuna Allah yardımcın olsun sinir stres 10 numara olursun :D

Neyse konumuza gelelim elinde anladığım kadarıyla lf3 yok leonov geminle x-3 haritasında hızlı hızlı lf3 lerini toplarsın tahmini 15 lf3 yaptınmı geminide açık arttırmadan goliye cevırdinmi x-6 harıtasında cubi kafılesıne katılıp urı credi hızlı bir sekılde kasıla bilirsin buraya bu arada gemine vip indirip paketı almanı tavsıye ederım alacagın lf3 ler 7.000 e düşmektedir. bir çogunu birleştirden temin edebilirsin toplam 30 lf3 yaptıktan sonra senın için kasılma bu haritalarda bıtmıştir. bu saatten sonra urini harcama sadece burgu uçuş duzenını al (%20vurus gucu saglar ) gemini 5-3 haritasina cıkartıp sadece ve ama sadece pala toplıcaksın bunu bir döngu olarak dusun palaları sattıktan extra enerjılerını pazar gününe sakla ve pazar günü zeta kapısına bas sürekli sana tavsiyem 1 er 1 er bas enerjılerını zeta kapısı pazar gunu x2 le beraber çift ödul vermektedir. uri,credi hariç şimdi zeta kapısını her bitirdiğinde 2 havuc verme sansı var 50 yeşil korsan anahtarı 50 gunluk dosya vermektedir bu kapıyı ne kadar çok yaparsan bi o kadar hızlı kasılırsın boşa demıyoruz zeta kapısı bereketlidir kapı bıtımlerınde petınıde acık bırakkı oda sevıye atlasın şimdi bu kapıyı yaptınmı gunluk dosya verıcek bununla argelerını dizersin elit cabası dıyorum urını harcama gene :) gelen yesıl korsan anahtarlarınıda bırıktır apis,zeus gununde acarsınki lf4 ,bo2 cıkma sansın daha fazla olur droıt parcalarıda cabası demem o ki yazmayıda fazla sevmem :) sureklı pala toplıcan pazar gunu zeta yapıcaksın anahtarlada gemının eksıklerını halledeceksın bak hala urını abuk seye harcamadın gene urı bırıktı bu urınlede ılerleyen asama geliştirmeye kullancaksın tabı geliştirmelerim pro lazerlere olsun ölü yatırım yapma bu asamaya kadar gelirsen gerisi kolay gene bol bol zeta yapıcaksın ama korsan anahtarlarını bu sefer bırıktıreceksin 1000 korsan anahtarı yapınca Bl-x harıtalarında rinuks kasıcaksın birlestırden tarıflerını göre bılırsın bu asamadan sonra pro lazerlerını fulleye bılırsın diyeceklerım bu kadar kuresel sv iyi evet bıraz sıkıntı zorlana bılırsın yanına bır kişi bulman lazın en kısa sürede Eyer fıkır değiştirirsen Tr4 deyim seve seve yardımcı olurum. iyi kasılmalar

Themis., __X_GNR_X__ ve ACID bunu beğendi.
  4. ACID

ACID User

sagolasin :) simdi ben o zaman lf3leri fulleyip goliye basmaya calisacam ilk is olarak

5. ACID

ACID User

Bu arada kuresel serverda lf4 gunu, gglerde x2 vs yokmus sanirim hayal kirikligi oldu baya
    ** derken lf4 gunu 23 kutu actim apis cikti :))

Son düzenlenen: 19 Aralık 2020
  6. hayırlı olsun apisiniz siz gg biriktirin server yeni oldugu için ilerleyen vakit gelicektir x2

7. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Geminizi geliştirmek için size yapmanız gerekenleri sırasıyla anlatacağım.

Öncelikle geminizi 8 iris ve 22 B02 28 Lf3 yapmanızı tavsiye ederim. Bunu ticaret ve birleştir vasıtası ile yaparsanız fazla zarar etmiş
    olmazsınız ve bunları yaparken bir yandan skylabınızı geliştirin. Belirtiğim seviyeden sonra size Zeta Kapısını yapmanızı öneririm.
    Zeta kapısını eğer paladium toplayarak yapacaksanız, 5-3 Haritasına gidip, yaklaşık 1500- 1600 gg toplamanız gerekmektedir.

2 kapı açacak kadar gg kasıp, pazar günleri olan x2 etkinliğinde kapıları yapmanızı tavsiye ederim. Bu sayede 1 kapıdan 48 bin uridium 50 yeşil ganimet anahtarı, 100 günlük dosyası ve 25.000 x4 kazanacaksınız. Açtığınız 2 zeta kapısından kazandığınız toplam 96.000 uridium ve 100 tane yeşil ganimet anahtarını, zeus gününde harcamınızı öneririm. Bu şekilde hem zeus parçası hem apis parçası hemde lf4 kazanabileceksiniz. Ayrıca petiniz yoksa bunun için gerekli parçaları da bu şekilde bedavaya elde edebilirsiniz.

Bu aşamadan sonra petinizi 8 lv yapmanızı öneriyorum. Petiniz 8 lv olduktan sonra dükkandan 3 seviye kamikaze modülu ve oto ham madde toplama modülünü ( Palladium ve Kutu toplarken size yardımcı olması için ) almanızı tavsiye ederim. Bu şekilde petiniz, size hem savaşırken hem kasılırken oldukça fayda sağlayacaktır. Alacağınız bu faydayı protokollerle arttırabilirsiniz. Örneğin radar protokolü almanız petinizin daha uzaktaki kutuyu toplayabilmesini sağlar. Daha sonra eğer yoksa Venom Gemisini almanızı öneririm. Bu sayede tasarımın verdiği hasar bonusu ve yeteneği ile kapıları daha rahat yapabileceksiniz.

Daha sonra 10 tane havoc oluncaya kadar zeta kapısını yapmaya devam etmelisiniz. Artık geminizde petiniz olduğundan daha hızlı kasılabilir ve GG için daha rahat paladium toplayabilirsiniz. Bu şekilde kapıdan aldığınız ganimet anahtarlarını zeus gününde açmalısınız. Çünkü Havoclarınızı tamamlayana kadar bir yandan apis ve zeus içinde parça toplamış olacaksınız. Aldığınız günlük dosyalarıyla da argenizi geliştiriniz.

Haricinde dirot düzenlerini almanızda sizin için oldukça önemli. Öncelikli olarak Burgu ve Güve düzeni almanız, savaşırken ve kapı yaparken size azınmayacak düzeyde fayda sağlayacaktır.

Apis ve zeus için 35-36 parçaya ulaştıktan sonra droiti inşa etmenizi öneririm. Bu rakamdan sonra aldığınız parçalar dirotin maliyetini pek fazla düşürmeyecektir. Havoclardan sonra ise aynı şekilde hercülleri tamamlamak için Kappa Kapısını yapmalısınız. Artık geminiz bu aşamadan sonra belli bir seviyeye ulaşmıştır, kapıyı yaparken eski kadar zorlanmayacaksınız.

Hercüllerden sonra geliştirme ve rütbe yönünden kendinizi geliştirmeniz için Hades Kapısını yapmanızı öneririm. Geminizin bu aşamalara ulaştıktan sonra eksik olduğunu düşündüğünüz kısmı kendiniz belirleyebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca bütün bunları bir klana dahil olarak yapabilirsiniz. Bu şekilde daha kolay ve hızlı gelişebilirsiniz.

İyi forumlar.

GRANDEKİNOKS. ve ZALİM(ANTİ bunu beğendi.
  8. yavaş yavaş irisleri ticaretten dizersin
    bo2 at çöpe gitsin vaktini harcama
    lf3 at çöpe gitsin dukkandan credili en iyi lazer topu ondan iyidir zaten pro dizmen gerek ve irise credi lazım .
    SLL-02
    Daha güçlü ve yıkıcı olan Spectral Lancer II, delicilik ve kesicilik bakımından yeni bir çığır açıyor. Bu lazerin hedefi olan yaratık gemileri 145 hasar alırken, insan gemilerine ise 90 hasar verilebiliyor. Tükenmeden birini de sen al!

peti 8 lvl yap fazla slot açmadan 3-4 radarlık al birde hammade toplayıcı al
    full paladium topla 5-3 girebildikten sonra uri kasmak içinde gunluk gorev yap pet yakıtı çin yeterli olur

gg kastıkça pazar gunu zeta yap .
    anahtarlarını sakın açma pro almak için harca
    50 apoclaypsede apis ve zeusu çıkarman çok olası

güve al zeta yaptıgın surece burgu alcagın zaman BL haritasında invoke kesme zamanında alırsın (en az 35 pro olmak gerek )

hercül ve spartan kronos konusunda Acemi albay olduktan sonra aldıgımı soylersem ne kadar oyun sonu dizilcek item oldugunu anlamışsındır

iyi oyunlar daha fazlası için imzamdaki yönlendirmede bulunan konuyu bul .