Bug / Oyun hatasi Oyunda ki genel sorunlar&Hatalar&buglar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ERDALBAGGAL tarafından 29 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 1-Birleştir de bazen ürettiğin şey süre 0'a inse dahi 'topla' yazısı gelmiyor öğeyi toplamak için ekrani yenilemek zorunda kalıyorsun
    2-Galax gates çok donuyor yani basamiyorsun bu olay sürekli olmasada ara sıra oluyor bazen hızlı hızlı basiyorum bazen çok yavaş, sırf bu sorun yüzünden kapı yapmaktan tiksindim bu gün bu sorun yüzünden bir sürü kapı yapamadım, yani demek istediğim basıyorsun çıkan sonuç çok geç düşüyor umarım anlatabilmişimdir.
    3-Pet dp link modülü bazen çalışmıyor, hasar alıyorsun (bu sorun %99 yaratıklar da oluyor hasar almamayı durdurmak için böyle hareket falan ediyorsun)
    4-Chat bazen durduk yere bağlantıyı kopariyor, chate tekrar girmek için ayarlardan chati kapatıp tekrar açmak durumunda kalıyorsun
    5-Yıllardır çözülemeyen sorun kişiler sekmesini açmak için bazen 10 defa üstüne tıklıyorsun sürekli açılıp geri kapanıyor,
    6-Oyun indirilebilir versiyona indiğinden beri ekran dahada küçüldü tarayıcıya göre, bazen o kadar yoğun oluyorki, gerçekten oyun ekranını istediğim gibi ayarlayamıyorum, çünkü bir çok sekme ekrana sığmadığı için gözükmüyor ve o sekmeyi ekrana sığmadığı içib konfigurasyon aktif hale getirsem bile düzeltemiyorum& istediğim yere koyamıyorum.
    7-Eskiden günlük görevler de ''ölmemelisin'' isimli görevleri ölsen bile tekrar alıp yapabiliyordun fakat şuan öldüğün zaman tekrar günlük görevler sekmesine gelmiyor o görevi kaçırmış oluyorsun
    8-Oyun için de gruptan çıksan dahi, grup chat kısmı kalıyor yeni grup oluşturursan tekrardan + bir grup chat bölümü açılıyor extra işi zorlaştırıyor, hatta gruptan saatler önce çıkmış biri ile hala gruptaymışsın gibi konuşabiliyorsun(eğer oyundan çıkmamış ise)
    9-Enfeksiyon mayının da sıkıntı var bazen üstüne geldiğin halde seni enjektelemiyor,
    10-Alışverişte sorun var bunu bilmeyen yoktur sanırım, kazandığın&satin aldığın öğe dakikalar sonra hesaba giriyor işliyor.

--------------------

Şuanlık aklıma gelenler bunlar, hatirladıkça eklicem! ben yazmasam sanırım kimse söylemicek gibi geldi, yazmak istedim belki düzler çok düşük bir ihtimal, 4 yıldır kişiler sekmesi bile düzelmediyse :)
    Sizinde karşılaştığınız sorunlar varsa yazınn

Mineral bunu beğendi.
  2. 4. Ve 8. Maddeler için chatte hemen sağ üstte ufak bir yenileme simgesi var ona tıklarsan ayarlardan chati kapatıp açmakla aynı işlevi görüyor.

3. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Teknik sorunlar ile ilgili karşılaştığınız problemleri destek birimimize bilet atarak iletebilirsiniz.
    Söylemiş olduğunuz sorunların içerisinden bazı problemler için gerekli bildirimler , raporlamalar Merkez Ekibe yapılmıştır.
    Bahsetmiş olduğunuz sorunlar için sizi haklı bulmakla beraber üstümüze düşen görevi yerine getirdiğimizden emin olabilirsiniz.

İyi oyunlar diliyorum.

4. Ben de kısaca bir kaç tane yazayım...
    1-pet düşman bulucu dibindeki npcyi göstermiyor.başka yerdeki daha uzaktaki npc yi gösteriyor..
    2-indirilebilir client bazen donuyor komple kapatıp açıyoruz..
    3-laglar hala devam ediyor.20-30 saniyede bir oyun 1 ila 3 saniye donuyor.sakın düşmana yakalanmayın.
    4-porttan atladığınız zaman bazen öteki porttan değilde saçma sapan bir yerden çıkıyorsunuz..hatta bazen radyosyonlu bölgeden..

ERDALBAGGAL bunu beğendi.