Geri bildirim Oyunda Lag Var

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ tarafından 24 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TR 1-5 sunucularında 10 saniye aralıklarla gelen lag var. Haberiniz olsun modlarım

2. Merhaba,

Konuyla alakalı Merkez Ekip'e gerekli raporlama yapılmıştır.
    Merkez Ekip gerekli müdahaleyi yapacaktır.
    Sizlerden biraz daha beklemenizi rica edeceğiz.
    Anlayışınız için ve tekrardan bilgilendirme için teşekkür ederiz.

İyi forumlar.

3. Tr2-3 üde raporlarınıza ekler misiniz modum dün gece oyundan çıkmama sebep oldu inanılmaz bir lag oluyor hafta sonları bu konuda iyileştirme yapılması gerekiyor

Kolay gelsin...

4. Dostum modlar da oyunu oynuyor ve biliyor, dün 7,30 reset saatine kadar gram oynanmıyordu, bugün de aynı durum, ama modların da merkeze iletmekten başka yapabileceği birşey yok

benim düşüncem merkez ekip hiç bir şekilde çalışmıyor, çünkü bu durumda başka bir ihtimal kalmıyor, ne bir geri bildirim ne başka birşey

aylarca oyun oynanmadı adam akıllı lagtan dolayı, adamların telafi ödüllerine bak

seprom+20saatlik destekler

ama para ödemeye gelince tıkır tıkır para çekilebiliyor :D Kolay gelsin herkese

5. Pan

Pan Guest

Merhaba,

Şuan genel olarak bir sorun var ve durumun farkındayız.Konuyla alakalı Merkez Ekip'e gerekli raporlama yapılmıştır.Merkez ekip gerekli işlemleri yapacaktır. Bir süre daha sabretmenizi rica ediyoruz. Anlayışınız için ve tekrardan bilgilendirme için teşekkür ederiz.

İyi forumlar.

6. sunucu birleşmelerinden sonra hem lag sorununa hem de bot kullanımına yüklenirler diye düşünmüştüm şahsen ama bende pek mutlu değilim , ama umudunu kaybetme dostum bi bakarsın her şey düzelmiş olur

7. Pan

Pan Guest

Merhaba,

Lag sorunları sunucu birleşiminden öncede mevcut idi. Lakin sunucu birleşiminden sonra oyuncular bu sorunun sunucu birleşimi kaynaklı olduğu fikrine kapıldı. Merkez ekip bu sorun hakkında bir iyileştirme çalışması yapdı ve gayet iyi geri bildirimler alındı. Şimdi tekrar oluşmaya başlayan lag sorunu için Merkez Ekip'e gerekli raporlamaları yaptık. Sorunun en kısa sürede çözümlenmesini bekliyoruz. Tek ricamız biraz daha sabretmenizdir.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Kasım 2018
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.