Oyunda Nasıl Gelişebilirim?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Qafsiel tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Qafsiel

Qafsiel User

Uzun zaman önce darkorbit başladım pek anlamadığım için bırakmıştım 3-4 gün önce tekrar başlıyım dedim biraz daha gelişmiş gibi ancak bazı şeyleri daha çözemedim ve oyunu bilenlerden biraz akıl almam lazım.
    Gemim Leonov 6x Flax 6. seviye ve 11 tane LF2 1 tane LF3 mevcut roketatar ise Hellstrom Launcher 2 Jenaratörlerde ise G3N-7900 G3N-6900 4 Tanede SG3N-B01 mevcut credits filan kasmayı araştırdım skylab ı geliştirmem lazımmış 2 gündür onla ugraşıyorum onlar ise şöle
    Temel modül :7. seviye
    Solar modül :5. seviye
    Depo modül :5. seviye
    Prometium :5. seviye
    Terbium :5. seviye
    Endurium :5. seviye
    Prometid :4.seviye
    Duranium :4. seviye
    gerisi 3. seviye bunlara bakarak nasıl kasılmam gerektiğini ve nasıl bir yol izlemem gerektiğini sölerseniz sevinirim birde bu silahları geliştirin filan demişler diger konularda tabi orda LF3 lerden bahsediyolar bende LF2 leri geliştirsem işime yararmı? Birde seviye 12

2. tabutçu99

tabutçu99 User

cubi ye git cubi grubu yoksa 4-1 de kutu topla hebide cubinin içini al sat

3. Qafsiel

Qafsiel User

cubi dedigini nerde bulucamıda sölersen iyi olur haritalarıda pek bilmiyorum

4. tabutçu99

tabutçu99 User

1-6

1-4 e git orda ortada kapı var sağ kosede 4-1 sonra orda gine ortada bi kapı var tam ortada 4-4 sonra sol tarafta kapı var oraya git 1-5 sonrada en ustteki kapı 1-6

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Mart 2014
  5. sercan1733

sercan1733 User

Kardeş goli alana kadar full 1-4 yada 1-3 de kasıl (görev yap çok iyi tp ve credi verir)
    Sonra arkadaşın dediği gibi cubi gruplarına git veya kristallon gruplarına git kasılırsın tabi görev yapmayı ihmal etme.
    Not:Skylabda hepsini 9-10 lv yap seprom hariç(istersen yapabilirsin ama bence şimdilik gereksiz)sonra gemine seri olarak promerium gönder.

6. Qafsiel

Qafsiel User

bende tüm görevler yapılı bu dedigin 1-6 1-7 tarafında görevler acıldı kesmeyi denedim kesemedim baya zorlanıyorum başka görevde yok skylab pek bilmedigim için zamanında kasılcak pek bişi yok bugün 1-4 1-3 te mordon felan keserek kasılmaya çalıştım ama az geliyor gibi ve elimdeki silahlar az vuruyor digerlerine göre onları nasıl geliştirmem lazım ne önerirsiniz bazıları zeta kapısı filan diyor lf4 lazeri veriyormuş orayı yapmaya çalıştımda 5 tanesi cıktı kapının 50 ekstra enerji vardı başka önerebilceginiz bişiler varmı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.